61 Yurt Haber

Karadenizli Temel Haunedy’de

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Karadenizli Temel Haunedy’de
11 Ağustos 2023 - 22:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türk Sinema ve dizi oyuncusu Karadenizli Temel (Alay Cihan), Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezini ziyaret etti.

Trabzon Sürmene’li olan Karadenizli Temel, Sürmene Yeniay’da bulunan Haunedy’e yaptığı ziyaretle ilgili, memleketinde bu güzel Doğal – Yöresel – Hediyelik alışveriş merkezini kazandırdıkları için Haunedy ortakları Ali Rıza Köroğlu ve Ömer Ziya Sarıalioğlu’na teşekkür etti. Trabzon Sürmene’den tüm dünyaya ve ülkemizin her köşesine organik, doğal ve yöreye özgü ürünlerin gönderilmesinin mutluluk verici olduğunu ifade eden Karadenizli Temel (Alay Cihan), Haunedy personeline de ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezinde, Haunedy Organik Bal Mağazasındaki ürünleri de inceleyen Karadenizli Temel, mağazadaki tüm balların etiketli, Tarım Bakanlığından onaylı, tahlilli ve prolin değerlerinin yüksek bal olmasının gurur verici olduğunu söyledi. Haunedy işletmecisi Yasin Köroğlu ise, Lokum, Baklava, Kahve, Çay, Baharat, Bakır, Kozmetik, Hediyelik Eşya, Züccaciye gibi tüm ürünlerin en doğalını en kalitelilerini yurtiçi ve yurt dışından gelen misafirlere sunduklarını ifade etti. Köroğlu, Şehr-i Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Mühürlü Anzer Balı resmi satış yeri olduklarını ifade ederek, Ortadoğu ülkelerinden gelen misafirlerin Mühürlü Anzer Balına yoğun ilgi gösterdiklerine vurgu yaptı.

Trabzon Sürmene doğumlu olan Karadenizli Temel (Alay Cihan), özel bir televizyon kanalında Ahmet Kömürcü’yle (Dursun) Reis’in Takası isimli programla gösteri dünyasında tanınmaya başladı. Mizah ustaları Karadenizlilerin sembolü Temel ve Dursun isimleri ile, onlarca program, dizi ve sinema filmlerinde Karadenizli rollerini canlandırdılar.

Türk Sinema ve dizi oyuncusu Karadenizli Temel (Alay Cihan) Haunedy ziyaretinde, yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerin ve Haunedy personelinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyaret hediyeleşme ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

www.haunedy.com

https://www.youtube.com/@TemelDursunTV

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial