61 Yurt Haber

TEKAMÜL SERÜVENİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TEKAMÜL SERÜVENİ
neval kütük( nevalkutuk77@gmail.com )
22 Haziran 2023 - 12:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TEKAMÜL SERÜVENİ

Tekamül bir akıştır. Tekamül etmek tekâmül akışında olmak demektir. Tekamül olgusunun en büyük sırrı, kesin belirtilerin olmamasıdır.

Tekamül ve değişim yolunda yürüyen insan aydınlanır ve belirli erdemlere sahip olur. Bu özelliklerden bazıları koşulsuz sevgi, şefkat, yargısız olmak, affedicilik, pozitif düşünmek ve an’ı yaşamaktır.

Dünya Değişim Akademisi’nde “Tekamül Sanatı” Değişim Programı sayesinde özgüven ortaya çıkar ve kişi hatalarını anlar, ayni hataları yapmaz.

“Tekamül Sanatı” Değişim Programı”nın  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırk beş dakika  sürüyor.  Her çalışmada gerçek tekamülün nasıl gerçekleşeceği ile ilgili derin, kapsamlı teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.  Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gerginliği atma tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Tekamül için birey, varoluşsal olan gerçek bilgiye sahip olmalıdır. Tekamül yeniden doğuştur. Değişim tekniklerini uygulayan insan her sabah yeniden doğar ve hayatın yeni boyutlarını keşfeder. “Tekamül Sanatı” Değişim Programı sayesinde yeniden doğmak için artık ölüm gerekmez. Tekamül sayesinde artık yeniden doğabilir ve hayatınızı yenileyebilirsiniz.

Tekamül bir değişim, gelişim, olgunlaşma ve dönüşüm işlemidir. Tekamül ettikçe insanın enerjisi yükselir ve farkındalık artar. Beden hafifler ve bilinçlilik artar.

Tekamül yalnızca bilinçli çabalar sayesinde gerçekleşir. Tekamül etmek için tekamülün ne olduğunu anlamalı, tekâmül etmek istemelisiniz. Değişim teknikleri sayesinde tekâmül serüvenini yaşarsınız ve her an özgürlük, denge ve mutluluk içinde yaşarsınız.

Neval Kütük
Değişim Uzmanı
Dünya Değişim Akademisi
www.dunyadegisimakademisi.com.tr
nevalkutuk77@gmail.com
0530 877 06 04

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial