61 Yurt Haber

FUTSALDA ŞAMPİYON OF FEN LİSESİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FUTSALDA ŞAMPİYON OF FEN LİSESİ
18 Mayıs 2023 - 14:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

19 Mayıs atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Of’ta İlçe Gençlik ve Spor Müdürülüğü Liseler arası Futsal Turnuvası düzenledi. Of İlçe Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakalar çekişmeli geçti. Elemeler sonucu üçüncülük maçı Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi ile HMB Ulusoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi arasında yapıldı. Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi müsabakayı (6-3) kazanarak üçüncü oldu.

Final maçı Of Fen Lisesi ile Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi arasında yapıldı. Büyük çekişmeye sahne olan maçın başlama vuruşunu Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer yaptı. Maçın son anlarına kadar başa baş geçen müsabakada Of Fen Lisesi son dakikada bulduğu biri penaltıdan olmak üzere iki gol atarak maçı (4-2) kazanarak şampiyon oldu. Maçın sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.

Turnuvada üçüncü olan Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesinin kupa ve madalyaları İlçe Gençlik Spor Müdürü Özcan Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, ilçe Nüfus Müdürü Emim Ulu tarafından takdim edildi. İkinci olan Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesine kupa ve madalyaları Trabzol İl Gençlik ve Spor Müdürü Lokman Arıcıoğlu takdim etti. Şampiyon Of Fen Lisesine kupa ve madalyaları Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer tarafından verildi.

19 Mayıs atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramına özel Futsal turnuvası toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Kaynak : Hanife Ulu Of Temsilcisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial