61 Yurt Haber

BAŞKAN MUMCU, “YATIRIMLARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN MUMCU, “YATIRIMLARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR”
27 Nisan 2023 - 15:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon’un yoğun siyasi gündeminde yapılan yatırımlar ve planlanan projelerle alakalı bilgi veren AK Parti İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, “Trabzonumuz için, hemşehrilerimiz için hiç durmadan çalışacağız dedik. Sözümüzü tutuyor ve her geçen gün yeni bir açılışla, yeni bir temel atma töreniyle sözlerimizin fiiliyata dökülmüş halleriyle milletimizin karşısına çıkıyoruz” dedi.

“AK PARTİ KAZANIMLARI BİTMEZ”

Kazanımları kaybetmemenin önemini vurgulayan İl Başkanı Dr. Mumcu, “Kanuni bulvarının bir kısmını oluşturan Çatak-Erdoğdu ve Bahçeçik-Yenicuma bağlantılarını tamamlayarak zaman alacak bir projeyi Cumhurbaşkanımızın verdiği önemle son aşamasına yaklaştırdık. Hizmete aldığımız 18 kilometrelik bağlantı yolu yeterli değil, Güney Çevre Yolu’nun 43 kilometrelik projesini tamamladık. Mersin’de 1 Mayıs’ta temelini hep birlikte atacağız. Trabzon için çok önemli yol en kısa zamanda bitirmek için hemşehrilerimizden ve milletimizden alacağımız destekle takipçisi olacağız. Demiryolu yatırımı, hafif raylı, havalimanı… Kısa zamanda bunların bir hayal olmadığını ve AK Parti’nin söylediğini milletine her daim kazandırdığını yeniden göstereceğiz” dedi.

“BİZİM ESERLERİMİZ KONUŞUR”

AK Partili Mumcu, “Bu Sene Hem Açılış Hem de Temel Atma senesi. Hayal bile edilemeyen projelerin birini bitirip diğerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz AK Parti’yiz. AK Parti hükümetleri çok konuşmaz, icraat yapar. Bizim eserlerimiz konuşur” ifadelerini kullandı.

KARADENİZ’DE TEK: TRABZON ET KOMBİNASI

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve Trabzon Milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu’nun katılımlarıyla Karadeniz bölgesinde tek olma özelliğini taşıyan Trabzon Et Kombinası’nın açılışı gerçekleştirildi. Konunun yakın takipçisi olan ve Kombina Müdürüyle iletişim halinde olan İl Başkanı Dr. Mumcu, “21 yılda tarım ve hayvancılığa 817 milyar liralık destek verdik. Bölgemizde 550 bin civarında büyükbaş, 845 bin civarında da küçükbaş hayvan mevcut. Bunlara 2002 yılında verilen toplam destek miktarı 1 milyon 275 bin liraydı. Bugün 120 milyon 750 bine ulaştı. Biz Trabzon’da sadece çay ve fındığın değil aynı zamanda hayvancılığın da gelişmesi bu küresel pazarda yer edinebilir bir hale gelmesi için çabalıyoruz. Küçük değil büyük, bugünü değil yarını düşünüyoruz” dedi.

Yılda 100 Milyon TL’lik tasarruf sağlayacak

AK Parti’de hizmet ve eser fırtınası esmeye devam ediyor. Akoluk İçmesuyu Arıtma Tesisi’nin açılışına katılan İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, “235 metre kotunda 41 bin metrekare alan üzerine kurulu tesisimiz Trabzon Büyükşehir Belediyemize yılda 100 Milyon tl’lik elektrik tasarrufu sağlayacak. Tüm gücümüzle hedefini en yükseğe dikmiş bir Türkiye’yi inşa etmeye devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı demek AK Parti demektir” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial