61 Yurt Haber

Biletinal’dan deprem mağdurlarına istihdam ve kira desteği

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Biletinal’dan deprem mağdurlarına istihdam ve kira desteği
21 Şubat 2023 - 16:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Biletininal, deprem mağduru 10 kişiye ofislerinin bulunduğu Bursa veya İstanbul’da tercihine göre iş imkânı verecek. Şirket, bu 10 kişiye tüm haklarına ek olarak bir yıl boyunca kira desteği de sağlayacak.

Türkiye’nin teknoloji odaklı online etkinlik platformu Biletininal, deprem mağdurlarına yardımını işe alım desteği ile sürdürme kararı aldı. Şirket, deprem mağduru 10 kişiye, tercihine göre Biletinial’ın ofislerinin bulunduğu Bursa ya da İstanbul’da iş imkânı verecek. Şirket, bu 10 kişiye tüm haklarına ek olarak 1 yıl boyunca kira desteği de yapacak.

11 ili kapsayan deprem felaketinin yıkıcı sonuçlarının iyileştirilebilmesi için yapılması gereken daha çok şeyin olduğu bilinciyle hareket ettiklerini belirten Biletinial CEO’su Ulaş Uslu, “Yaptığımız ayni ve nakdi desteklerden daha fazlasını yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Depremden etkilenen vatandaşlarımızın hayatlarına dokunacak kalıcı desteklere ihtiyaç duyulan bir döneme giriyoruz. Bu kapsamda depremden etkilenen ve İstanbul veya Bursa’ya gelmek isteyen 10 arkadaşımızı tüm departmanlarımızda geçerli olmak üzere Biletinial’da istihdam etmek istiyoruz. İş başı yapacak arkadaşlarımızın tüm haklarına ilave olarak 1 yıl süre ile kira desteği de vereceğiz. İstihdam desteğimiz yazılım, dijital pazarlama, sosyal medya, kurumsal müşteri temsilcisi, operasyon, müşteri hizmetleri, gişe hizmetleri, muhasebe ve finans departmanlarımızın tamamı için geçerli olacak. Tüm ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

Biletinial’ın istihdam seferberliğine firmalardan da destek gelmeye başladığını ifade eden Uslu, iş birliği yaptıkları Cinetech ailesinin yaptıkları çağrıya destek vererek Antalya’daki sinemalarında istihdam edilmek üzere 8 kişiyi işe alacaklarını sözlerine ekledi. Uslu ayrıca deprem mağdurlarına kalıcı destek yaratılabilmesi için tüm şirketleri istihdam seferberliğine davet eti.

Biletinial’a iş başvurusu yapmak isteyen deprem bölgesindeki vatandaşlar, ik@biletinial.com adresine başvuru yapabilecek.

Bilgi için:

pr@biletinial.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial