61 Yurt Haber

UZUNGÖL TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYOR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
UZUNGÖL TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYOR
12 Haziran 2024 - 14:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Çaykara ilçe teşkilatını ziyaret etti. Uzungöl’ün sadece Trabzon’un değil Türkiye’nin ekonomisine de katkı sağladığının altını çizen Başkan Genç, “Buradaki sorunlarımız konusunda hızlıca vaziyet alacağız” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin ardından ilçelere düzenlediği teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Genç, bu kapsamda Çaykara ilçesini ziyaret ederek AK Parti Çaykara teşkilatında ilçe başkanı ve mahalle başkanları ile toplantı gerçekleştirdi. Çaykara’dan güzel sonuçlar aldıklarını ifade eden Başkan Genç, “Biz teşkilatçı bir anlayışa sahip olan bir davanın mensuplarıyız. Bu vesileyle hem Çaykara Belediyemizin kazanılmasında hem de Büyükşehir Belediyemizde yüksek bir oyla desteğin sahibi olan teşkilatımıza, başkanımız nezdinde çok teşekkür ediyorum. Önemli bir süreci geride bıraktık. Siyaset dinamik bir şey. Bir önceki seçimin oylarıyla beraber biz Türkiye’de açık ara birinci partiyiz. Bize oy veren seçmenimiz nereye gitti, neden gitti? Bunun muhasebesini teşkilat olarak yapmalıyız. Cenab-ı Allah, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri bizlere nasip etti. Bu yürüyüşün milletimiz ile devam etmesi lazım” dedi.

TRABZON İRADENİN ÖNCÜ İLLERİNDEN
Başkan Genç, Türkiye’de AK Parti büyükşehir belediyelerinde birinci olduklarını belirterek, “Bu sonuçta teşkilatımızın emeği var. Güçlü olan taraflarımızla beraber, yeni yol haritamızda hangi adımlar atacağımızı da ortaya koymamız lazım. Bütün bunları teşkilatımızla beraber yapacağız. Ben teşkilattan gelen bir kardeşinizim. Partimizin kuruluşundan itibaren içinde görev yapmış bir kardeşinizim. O nedenle teşkilatımız, belediyemiz ve değerli meclis üyelerimizle el ele vereceğiz. Trabzon bu konuda ülkedeki iradenin öncü illerinden bir tanesidir. Trabzon, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüyüşüne kuruluşundan itibaren tam destek veren illerden bir tanesidir. Cumhurbaşkanımızın evidir burası aynı zamanda. O nedenle bu desteğin sürmesi lazım. Söz verdiğimiz işler var. Hal ve şartlar ne olursa olsun açık söyleyeyim. Çaykara’mızda seçim döneminde neleri konuşmuşsak yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Uzungöl gibi çok büyük bir kıymetimiz var. Türkiye’nin ekonomisine katkı sağlayan güzel bir yerimiz. Yeni dönemde buraya nasıl katkı verebileceğimiz konusunda çalışmalarımız var. Sorunlarımızla ilgili de hızlıca vaziyet alacağız” şeklinde konuştu.

O RUHA GERİ DÖNECEĞİZ
Başkan Genç, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, üç tane kelime söyledi. ‘Tevazu, samimiyet ve gayret’ dedi, dolayısıyla muhasebe yapacağız. Biz halkla beraber bu partiyi kurduk. Tabelalarını biz astık. Bu davanın sahibi halktır. Bu iş gönül işidir. Ne kadar icraat yaparsanız yapın gönülden düşmemeniz lazımdır. Biz bu partinin kuruluşundaki o ruha geri dönmemiz lazım. Bunu yapabilir miyiz? Yapabiliriz. Böyle tecrübeli bir teşkilatımız var. Cumhurbaşkanımız var, milletvekillerimiz, bakanlarımız var. Hep beraber el ele verip bu süreci inşallah birlikte daha ilerilere taşımak gibi bir sorumluluğumuz var. Bu yolda bugüne kadar attığınız adımlara müteşekkiriz. Bundan sonra hep beraber atacağımız adımlarla da halkımızı kucaklayarak, halkımızın iyi gününde, kötü gününde onlarla beraber olarak bu adımları yeniden atacağız.”

UZUNGÖL TURİZME HAZIR
Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, “En yüksek puanla beraber takım başkanımızı büyükşehir belediye başkanı olarak seçtik. Bundan sonraki süreçte ilçemizde ve ilimizde olan eksiklerimizi tamamlayarak daha çok gönüllere girmeye gayret edeceğiz. Ne kadar yaparsak yapalım hizmeti tamamlamanın mümkün olmadığını gördüm. Bu bir hizmet yarışı. Esas olan Allah’ın rızasını kazanmak, vat…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial