61 Yurt Haber

GÜNGÖR HOCA SEÇMENE SESLENDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GÜNGÖR HOCA SEÇMENE SESLENDİ
28 Mart 2024 - 14:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeniden Refah Partisi Of Belediye Başkan adayı Güngör Saral, yayınladığı bildiri ile, 31 Mart 2024 yerel seçimler öncesi seçmene seslendi. Bir önceki yerel seçimlerde bağımsız aday olarak yanan oylar ile birlikte 10 binin üzerinde oy alan eğitimci-iş insanı Güngör Saral, Yeniden Refah Partisinin Of ilçesinde, güncel, ıslak imzalı 4.500’ün üzerinde üyesinin bulunduğunu belirtti. Ofluların, Of’ta yaşayan insanların kendilerine çok büyük teveccüh gösterdiğine vurgu yapan Güngör Saral, seçim öncesi yayınladığı basın bildirisinde;

“Güzel ve şirin ilçemiz Of’ta, Of Belediye Başkanlığı ve Belediye Encümenliği seçimi için, Yeniden Refah Partisinden, ilçemizi çok daha iyi ve yaşanabilir koşullara getirmek için aday olduk ve ekibimizle huzurlarınızdayız. Seçim propaganda süresince bizlere kapısını ve gönlünü açan siz değerli hemşerilerimize minnettarız. Sizlerin değerli zamanını alarak meşgul ettiğimiz için verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz, bağışlayın lütfen. İlçemiz için yapmayı planladığımız çalışmalarımızı, vaatlerimizi; sözle, broşürle ve katalog aracılığıyla sizlerle birebir gönül köprüsü kurarak sunmaya çalıştık. Çalışmalarımızın ana esası insanca yaşam. Of İlçemizi uygar bir toplumun gerektirdiği seviyelere çıkarmak, adaletli bir yaklaşımı hâkim kılmak, iyi niyet ve samimiyetle ilçemizde bulunan 68 Mahallemize eşit ve adil bir biçimde hizmet getirmek anlayışı içerisinde olacağız.

Yarınlara bırakacağımız ilçemizde kronikleşen tüm sorunlara çözüm odaklı yaklaşmayı düşünüyoruz. İlçemizde planladığımız her şeyi istişare kültürü içerisinde sizlerle birlikte düşünüp kararlaştıracak ve gerçekleştireceğiz. Takım ruhuyla her şeyi çok daha iyi yapacağımızı biliyoruz. En derin inancımız adalet anlayışıdır. Kişiye özel değil toplumun tamamını kapsayacak, kadın, erkek, genç, yaşlı demeden “Of için ben de varım” diyen herkesi kucaklayan devasa projelerin müjdesinde buluşacağız. Belediye kapılarının makam odalarının herkese açık olduğu “şeffaf belediyecilik” anlayışını tesis edeceğiz. İlçemiz Of’un ihtişamına değer katan her şerefli birey bizim onurumuzdur.

Seçim çalışmamız süresince sürekli bizlerin yanında olan ve bizlere destek için Ofumuza gelen Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beye, İl-İlçe Başkanlarımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Mahalle temsilcilerimize, encümen adaylarımıza, gönüllü olarak çalışmalarımıza katılan sevenlerimize, desteklerini hiç esirgemeyen aileme, akrabalarıma, komşularımıza, kamuda görevli arkadaşlarımıza, meslektaşlarıma, öğrencilerimize, velilerimize Oflu ve Ofta 68 mahallemizde yaşayan tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

Tüm bu duygu ve düşünceler içerisinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin huzur ve sağlık içerisinde güzel ülkemize ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyoruz. Selam ve dua ile kalınız.” Dedi.

Yeniden Refah Partisi Of Belediye Başkan Adayı Güngör Saral, hazırladıkları projeleri de görselleri ile birlikte kitapçık halinde seçmenlere teslim etti. Güngör Saral’ın, Ofluların tabiri ile Güngör Hocanın projelerinden bazıları başlıklar halinde şunlar; Sahil otopark projesi, Of Kalesi sosyal tesis projesi, Of İş Merkezi ve Kapalı Otopark Projesi, Of Eskipazar Tarım Evi ve Fidan Üretim Tesisi projesi, Of Hamamı Projesi, Of Soğukpınar-İrfanlı Mahallesi-Kıyıcık-Eskipazar arası Sahil Yürüyüş, Aile Plajı ve Bisiklet Yolu projesi, Of Soğukpınar Of Belediyesi Turizm ve Sosyal Tesisleri projesi, Of Eskipazar Kıyıcık Bölgesi Rafting Alanı projesi. Bir önceki yerel seçimlerde bağımsız aday olarak yanan oylarla birlikte 10 binin üzerinde oy alan Güngör Saral hocanın, Yeniden Refah Partisinin güncel ıslak imzalı 4500 üyesi ve yeni genç seçmenler de hesaba katıldığında Of Belediye Başkanlığını bu seçimlerde, yüzde 55-60 oyla alacağına inandığı ifade edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial