61 Yurt Haber

UEFA, UEFA AVRUPA LİGİ VE UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ İÇİN KIPSTA’YI TERCİH ETTİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
UEFA, UEFA AVRUPA LİGİ VE UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ İÇİN KIPSTA’YI TERCİH ETTİ
18 Kasım 2023 - 10:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Fransa’da Ligue 1 Uber Eats ve Ligue 2 BKT liglerinin ve ayrıca Belçika’da Jupiler Pro League liginin resmi futbol topu tedarikçisi olan KIPSTA, 2024-2027 sezonunda UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi resmi futbol topu tedarikçisi olacak.

KIPSTA, profesyonel futbol alanındaki yükselişine devam ediyor. DECATHLON’un futbol markası, 2024-2025 sezonu itibarıyla ve 2026-2027 sezonu sonuna kadar sürecek üç yıllık dönem için UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Liginin resmi futbol topu tedarikçisi olacak. Portekiz’den Azerbaycan’a ve Faroe Adaları’ndan Türkiye’ye kadar bu liglerdeki tüm maçlar, KIPSTA tarafından tasarlanan ve üretilen Resmi Futbol topları kullanılarak oynanacak.

Global genel merkezi Tourcoing, Fransa’daki Kipstadium’da bulunan KIPSTA, uzun yıllardır Fransa’daki Ligue 1 Uber Eats ve Ligue 2 BKT ve ayrıca Belçika’daki Jupiler Pro League liglerinin en katı teknik gerekliliklerini karşılayan resmi futbol topları üretiyor.

Top panellerinin termo yapışkanlı yapısı (dikişsiz top) sayesinde KIPSTA futbol topları, üstün bir yuvarlaklık ve dayanıklılık sunar. Ayrıca, dokulu mikrofiber sünger bileşeni ve kabartmaları sayesinde oyunda yüksek hissiyat sağlar. KIPSTA resmi futbol topları, oldukça istikrarlı uçuş yörüngeleriyle bilinir. Fransa’da tasarlanan, test edilen ve üretilen KIPSTA resmi futbol topları, FIFA QUALITY PRO sertifikalıdır.

DECATHLON Ürün ve Spor Lideri Fabien Brosse konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “UEFA’nın kararı, KIPSTA’nın en yüksek standartları karşılayan üst düzey teknik ürünler sunma konusundaki uzmanlığını ve becerisini onaylar nitelikte. Ayrıca, KIPSTA ekiplerinin dünya genelindeki amatör veya profesyonel önemli olmaksızın tüm futbol liglerine katkı sağlama taahhüdünü güçlendiriyor.”

UEFA pazarlama direktörü Guy-Laurent Epstein ise şunları söyledi: “Yenilik, kalite ve futbol sevgisi konusundaki tutkumuzu paylaşan bir marka olarak güçlerimizi birleştirdiğimiz KIPSTA’nın ilk kez resmi futbol topu tedarikçisi olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. KIPSTA’nın üstün kalite top tedariki konusundaki deneyimi ve spor alanına bağlılığı, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi yeni dönemlere girerken muazzam birer değer olacaktır.”

DECATHLON ve KIPSTA HAKKINDA

DECATHLON, 70’ten fazla ülkedeki 1700’ün üzerinde mağazasıyla dünyanın en büyük spor ürünleri satıcısıdır. DECATHLON, entegre iş modeliyle dünyanın dört bir yanındaki spor tutkunlarının spordan keyif alması ve sporun güzelliklerini keşfetmesi için tasarlanmış yenilikçi spor ürünleri tasarlama ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır.

DECATHLON grubunun tüm takım sporları için kurduğu bir marka olan KIPSTA, 2016 yılından beri futbol ürünleri tasarımında uzmanlaşmaktadır. Merkezi Fransa’nın kuzeyinde bulunan markanın misyonu, uzun vadede tüm futbolcuların günlük yaşamını iyileştirmektir. KIPSTA, kullanıcılarına en üst düzey ve olabilecek en uygun fiyatlı ürünler de dahil olmak üzere üstün performanslı ürünler sunarak mükemmelliğe ulaşmak için çabalar.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial