61 Yurt Haber

“Olmaz Olmaz” Klibiyle Çıkış Yaptı!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Olmaz Olmaz” Klibiyle Çıkış Yaptı!
18 Kasım 2023 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Derya Akgün’ün, müzik kariyerine ilk adımını atarak “Olmaz Olmaz” adlı şarkısının çarpıcı klibi yayınladı. Erkan Nas yönetmenliğinde çekilen klip, NetD müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu.
İlk Teklisiyle Müzik Arenasına Adım Attı
İzmir doğumlu sanatçı, küçük yaşlarda keşfedilen müzik yeteneğiyle müziğe olan tutkusunu gerçekleştirdi. Akgün, eğitim hayatının ardından müziğe dair yıllar sonra bir adım attı.
Derya Akgün, Turizm ve Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu olarak eğitim hayatını tamamladı.
Kamuya hizmet etmekten onur ve gurur duyan sanatçı İNSAN ruhuna, duygularına sesiyle, yorumuyla dokunmak istiyor. Akgün; “Sanat hayatına Kamuya mal olmuş ve olacak sanat eserlerini icra etmekten onur ve gurur duyacağım” notunun altını çiziyor.
Kıbrıs’ta bir süre yaşamasının ardından, müzikle buluştuğu sahne performanslarına odaklandı.
Sanatın Çeşitli Yönleri: Oyunculuk Serüveni
Müzik kariyerinin yanı sıra, Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimi alan Akgün, sanatın farklı dallarında da başarıyla boy gösteriyor.
Klip Hakkında Akgün’den Not:
Sanatçı, klibin yayınlanmasıyla birlikte duygularını paylaştı: “Bu benim ilk göz ağrım. Umarım insanlar beni sevecek ve müziğime destek olacak.”
Derya Akgün, müziğin ve sanatın çeşitli alanlarında gösterdiği yetenekle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sanatçının Warble Medya yapım etiketiyle dijital platformlarında yerini alan ‘Olmaz Olmaz’ eserine sosyal medya ve dijital platformlardan ulaşabilirsiniz.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial