61 Yurt Haber

“Oyuna mı geldik ” Filmi Seyircisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Oyuna mı geldik ” Filmi Seyircisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor
29 Eylül 2023 - 17:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tunceli ovacıkta çekimleri tamamlanan ve gelirinin önemli bir kısmının MUNZUR nehrinin korunmasına aktarılacak olan traji komedi türündeki OYUNA GELDİK sinema filmi vizyon tarihine hazırlanıyor!!!

Gerçek bir hikayeden oluşan ” Oyuna mı geldik ”  Belediye Başkanlarının da rol alması filmin en ilgi çekici yanı oldu. Film bağımsız sinema mantığıyla çekildiğinden, şartların zorlu olmasına rağmen oldukça eğlenceli ve keyifli bir set olduğu söylenmektedir, İlyas Salman, Ömür Arpacı, Kanbolat Görkem Arslan, Volga Sorgu, Kuzey Yücehan Sevgican, Levent İdem, Evin Örnek, Zeynep Elçin, Rügeş Kırıcı, Ulaş Kaya ve Belediye Başkanlarının da olduğu oyuncu kadrosu merakları üstüne çekmeyi başardı.
Yönetmen koltuğunda Kazım Öz ün olması film ödül alır mı ? sorularını da gündeme getirdi.

Filmin bazı Avrupa Ülkelerinde gala ve vizyon çalışmalarına da başlanmış bulunmaktadır. Şuan kurgu aşamasında olduğu ve seçim tarihinden önce vizyona girmesi planlanıyor.

Yapım: Fanus Yapım
Yönetmen: Kazım Öz
Uygulayıcı Yapımcı: Şirvan Yılmaz Kırtel
Görüntü yönetmeni: Eyüp Boz
Senaryo: Mustafa Sarıgül
Film Türü: Komedi

”Oyuna mı geldik”

Oyuncular :

İlyas Salman, Ömür Arpacı, Kanbolat Görkem Arslan, Volga Sorgu, Kuzey Yücehan Sevgican, Levent İdem, Evin Örnek, Zeynep Elçin Özdemir, Rügeş Kırıcı, Ulaş Kaya, Nihat Öz, İhsan Güvercin, Gülşah İdem, Orhan Aydın, Berkay Kuhak, Utku Ekin Sarıgül, Yusuf Ekşi, Elif Karaçar, Erdal Ayna, Sinan Kandemir, Veysel Kızıl, Kemal Orgun, Yılmaz Can Şare, Ali Daimi Boz.

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial