61 Yurt Haber

Sezen Aksu Şarkısı – Evren Türeci’den şahane bir yorum oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sezen Aksu Şarkısı – Evren Türeci’den şahane bir yorum oldu
17 Temmuz 2023 - 22:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sanatçı Evren Türeci, Sezen Aksu’ya ait ikinci şarkısı “Ateş Böceği” ni, Pia Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu. 2018 yılında Vedat Sakman ile birlikte seslendirdiği “Her Neyse” şarkısıyla Yılın En İyi Çıkış Yapan ve Dikkat Çeken Düeti ödülünü almış, ardından “Tövbe”, “Delikanlı”, “Perişanım Şimdi” isimli şarkılarıyla bizlerle buluşmuştu.
Klasik Türk Müziği Konservatuarı mezunu olan sanatçı, 8 yaşından itibaren keman, gitar ve ses eğitimlerine başlamış, birçok şarkı yarışmasında derece kazanmıştır.  Müzikal, Drama, Diksiyon Eğitimleri almış, haber spikerliği, radyo programcılığı, reklam, jingle ve fragman seslendirmeleri yapmış, dramatik alto bir ses rengine sahiptir.
Ülke genelinde Hayvan Haklarının sağlanması için kurulan Sivil Toplum Örgütlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı ve üyeliği yapmış, pilot proje ve makaleler hazırlamış, konferans ve seminerler vermiş, hem kurumsal hem de sahada gönüllü olarak çalışmış bir Hayvan Hakları Aktivistidir.
Sanatçı aynı zamanda Spiritüel Astroloji ve Hayatın Döngülerini Okumak üzerine verdiği danışmanlıklar ve atölye çalışmaları ile de farklı alanlardaki deneyimlerini paylaşmaktadır
Evren Türeci bugünlerde Pandemi döneminde yazıp bestelediği şarkılarının düzenlemeleri için stüdyo çalışmalarına devam etmekte olup, Sosyal Medya hesabından akustik şarkılar formatıyla sahnede en çok beğenilen şarkılarını takipçileri ile paylaşmakta ve konserlerine devam etmektedir.
https://www.youtube.com/watch?v=mTgPRspmH5o
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial