61 Yurt Haber

SEVGİLERİN KIBRIS ÇIKARMASI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SEVGİLERİN KIBRIS ÇIKARMASI
27 Temmuz 2023 - 18:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şarkıcı Buray, önceki akşam Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Aslen Kıbrıslı olan şarkıcıyı, bu özel gecede sevgilisi Ezgi Şenler’de yalnız bırakmadı. Ezgi Şenler, konser bitene kadar sevgilisini sahnenin yan tarafında tek başına sandalyede oturarak izledi.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Burak, Kıbrıslı olduğunu hatırlatarak, “Buradaki konserlerim benim için güzel geçer. Arkadaşlarım ve ailem beni dinlemeye gelir” dedi. Sahne kıyafeti seçimine ekibi ile birlikte karar verdiğini belirten Buray, “Kıyafetim yaza özel tasarım. Rengine ve kumaşıma ekibimle birlikte karar veriyoruz” dedi. Buray, sevgilisi Ezgi Şenler’in kıyafetlerine karışıp karışmadığı sorusuna yanıt verdi. Buray, “Kesinlikle karışmaz. Ben de onun giyimine karışmam” diye konuştu.

Ezgi’nin ailesiyle tanıştığını açıklayan Buray, “Ezgi ile iki gün baş başa Kıbrıs’ı gezdik. Ezgi ailemle tanışıyor. Ezgi benim bir şarkımı etiketleyip şarkı çok güzel olmuş diye yazdı. Sonra konuşmaya başladık. Böylece sosyal medyadan tanıştık. Ezgi ile ilk tanışma şarkımı ‘Beni al’ dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial