61 Yurt Haber

Değişimin adresi Anavatan Partisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Değişimin adresi Anavatan Partisi
06 Temmuz 2023 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Anavatan Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Umut Çınar, “Köklü bir değişimin zamanı geldi, hem de sadece bizim için değil, tüm dünya için bu gerekiyor” dedi.

Umut Çınar açıklamasında:

“Daha interaktif bir siyaset, halkın daha fazla içinde olduğu bir demokrasinin zamanın geldi de geçiyor… Değişmeyen tek şey değişimdir.

Değişim gerekliyse, bunu başkaları değil de kendimiz gerçekleştirmek en doğrusu olacaktır. Anavatan Partisi Genel Başkanımız İbrahim Çelebi ‘nin ilk adım olarak Anavatan Partisinde Ankara İl Başkanlığında büyük bir değişimi gerçekleştirdiğini ve bu göreve Ankara İl Başkanı olarak Hakan Ural’ı göreve atadığını belirtti

Son yıllarda siyasal, teknolojik, ekonomik, ekolojik ve toplumsal alanlarda yaşanan hızlı ve güçlü değişime katkı sağlamayan ülkeler ve partiler , varlıklarını derinden tehdit etmektedir.

Bu değişimler otomatik olarak sınırların ortadan kalktığı, bilgi ve iletişim teknolojilerinin bütün örgütsel süreçlere müdahale ettiği yeni ekonomik düzende, siyasal partilerinde kendilerini tehdit eden değişim olgusunu fırsatlara dönüştürebilmek ve bu değişimi gerçekleştirecek olan Anavatan Partisi’nde önemli bir avantaj olarak ortaya çıkacaktır.

Günümüzde değişime hazır olan ANAP ve örgütleri değişken ve dinamik bir çevrede çeşitli fırsatlarla karşı karşıya kalacak ve meyvesini Ekim 2023’te gerçekleştireceği kongre ile büyük bir değişim içine girerek ülke ekonomisine ve uluslararası piyasalara çok olumlu sinyaller verecektir.

Anavatan Partisi Ailesi olarak Genel Başkanımız İbrahim Çelebi önderliğinde, artan rekabet, hızla değişen ülke gerekleri, yaşam eğrisindeki degişkenlikler , teknolojik rekabetin uluslararası, üretimin küreselleşmesi, bilinçli halk sayesinde , yapacağımız büyük değişim sayesinde önümüzdeki belediye seçimlerinde çok kuvvetli gireceğimizi öngörüyor ve gençlerimizin siyasette daha aktif hale getirebileceğini projelerimizi uygulamaya sokacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial