61 Yurt Haber

Yeni bir yazda yine beraberiz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeni bir yazda yine beraberiz.
28 Haziran 2023 - 5:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türk sanat müziğinin güçlü sesi Ayta Sözeri önceki akşam Bodrum’un gözde mekanlarından Üzüm Kızı’nda sahne alarak yaz sezonunu açtı.

  Her sahnesinde olduğu  gibi geleneğini bozmayarak Türkiye’nin sanat güneşi merhum Zeki Müren’in sesinden dinlemeye alıştığımız ” Rüyalarda buluşuruz” şarkısıyla çıktı.

Sanat müziğinin eşsiz eserleriyle programına başlayan sanatçı programının ortalarında konuklarına ” Mutlumuyuz? diye sorunca konuklar hep bir ağızdan Evet diyerek bağırdılar; ben sizi dertlendirmeyi bilirim deyip Sezen Aksu ‘nun Gülümse şarkısını söyledi.

Rezervasyonları  günler öncesinden kapanan   Sözeri oldukça şık bir elbiseyle sevenlerinin karşısına çıktı.  İlk şarkısından sonra kendisini dinlemeye gelen misafirlerine  ” Bu  çok sıcak Bodrum gecesinde beni yalnız bırakmadınız teşekkürler bir kış daha bitti rabbim ömür verdi bu yazda sizlerin karşısındayız herkese güzel bir yaz diliyorum. Ayrıca bu güzel mekanı bizlerin hizmetine sunan patronumuz Bahadır Akın’a, işletmecilerimiz Cüneyt Karahan ve Şebnem Ertaul’a ayrıca teşekkür ederim.” diyerek  programına devam etti.

Hep bir ağızdan var ya söylediler.

Programının ikinci yarısında sanatçı kendisini dinlemeye gelen eğlence hayatının sevilen isimlerinden Altay’ı sahnesine davet etti. Altay izleyicilerin isteği üzerine kendisiyle anılan ” Var ya ” şarkısını konuklarla birlikte söylerken,  İbrahim Tatlıses’in ” Beni Benden Alırsan” şarkısıyla  konuklara eğlence dolu anlar yaşattı.  İki saat kadar  sahnede kalan sanatçı  Ayta Sözeri Türk sanat müziği ağırlıkta olmak üzere günümüzün sevilen şarkılarıyla da kendisini dinlemeye gelen konuklarına  güzel  bir Bodrum gecesi yaşattı.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial