61 Yurt Haber

Paris’te nikah, İstanbul’da gecikmeli düğün Manken Melissa Daşdemir düğününde üç ayrı gelinlik giydi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Paris’te nikah, İstanbul’da gecikmeli düğün Manken Melissa Daşdemir düğününde üç ayrı gelinlik giydi
07 Haziran 2023 - 18:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dünyaca ünlü moda kanalı FashionTV’nin Türkiye yönetim kurulu başkanı iş insanı Enis Onat top model Melissa Daşdemir ile geçtiğimiz aylarda Paris’te sade bir nikah töreni ile evlenmişti. Paris’deki nikahın ardından meydana gelen deprem felaketi nedeniyle düğünlerini erteleyen çift, önceki gün İstanbul’da muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girmiş oldular.

Önemli moda organizasyonlarına imza atan FashionTV Türkiye yönetim kurulu başkanı Enis Onat geçtiğimiz günlerde Paris’te model Melissa Daşdemir ile evlenerek bekarlığa veda etmişti. Enis Onat gelin adayını da yine moda dünyasından seçti ve son dönemde özellikle yurt dışında başarıları ile adından sıkça söz ettiren top model Melissa Daşdemir ile hayatını birleştirdi. Geçtiğimiz günlerde sade bir nikah töreni ile Paris’te evlen çift meydana büyük deprem felaketi nedeniyle düğün törenlerini ertelemek zorunda kalmışlardı. Paris ve Dubai’de başarılı defilelere baş manken olarak katılan Melissa Daşdemir, Enis Onat ile evlenerek bu kez gerçekten gelinlik giyerek moda dünyasına ve FashionTV’ye gelin oldu.

Paris’deki nikah sonrası bu kez gecikmeli de olsa Kuruçeşme Oligark İstanbul’da muhteşem bir düğünle dost ve akrabalarının karşısında sembolik nikahta bir kez daha “evet” diyen Melissa Daşdemir ve Enis Onat çiftini ünlü isimlerinde aralarında olduğu dostları yalnız bırakmadılar. Nikah seramonisini moda dünyasının ünlü isimlerinden Uğurkan Erez sunarken, Enis Onat’ın şahitliklerini Dr. Bülent Cihantimur ile Kickbox Federasyonu Profesyonel Hakem Kurulu Başkanı Cengiz Pank, Melissa Daşdemir’in nikah şahitliğini ise modacı İvana Sert ve modacı Pınar Bent yaptılar. Melissa Daşdemir törende Pınar Bent imzalı üç ayrı gelinlik giyerek adeta gelinlik şov yaptı. Enis Onat’ın smokini ise Ferruh Karakaşlı imzasını taşıyordu. Kemal Taymay’ın orgazine ettiği düğün davetine katılan isimler arasında İvana Sert, Uğurkan Erez, Nasuh Mahruki, iş insanı Aydın Eskiköy, Benan Saraç, Ferruh Karakaşlı, Pınar Bent, Elif Yılmaz, Muzeyyen Karakan, Dr. Bülent Cihantimur yer aldılar.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial