61 Yurt Haber

GİRESUNSPOR KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GİRESUNSPOR KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR!
06 Haziran 2023 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi KONAL basın mensupları ile bir araya geldi.
Şehrin problemlerinden ve seçim sürecinden söz eden KONAL şu ifadelere yer verdi; “Hepinizin bildiği üzere 14 Mayıs günü yapılan milletvekilliği seçimi 28. dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Giresun’u temsil etmek üzere Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili olarak seçildik. Yine 28 Mayıs’ta 2. turda Sayın Cumhurbaşkanımızı seçtik. Bundan sonra artık Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Giresun’umuzun, sizlerin sesi olacağız Allah’ın izniyle. Bu seçim sürecinde yanımda olan il Başkanıma, ilçe Başkanlarıma, Kadın kollarımıza, Ülkü Ocaklarına, çalışma arkadaşlarıma ve siz değerli basın mensuplarımıza hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Güzel bir süreç geçirdik ve sonunda başarıya ulaştığımızı düşünüyorum. Bu organizasyonda olduğu gibi, bu süreçte benim basınla alakalı işlerimde ve sahada benimle birlikte olan Mustafa KONAR’a huzurlarınızda ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

BÜTÜN GİRESUN’UN TEMSİLCİSİ OLACAĞIZ

Artık temsil makamındayız diyen KONAL sözlerine şöyle devam etti; “Bu saatten sonra 14 Mayıs öncesini bütün kırgınlıkları, küskünlükleri, kızgınlıkları, eleştirileri hepsini bir tarafa bırakıp bundan sonra nasıl yol yürüyeceğiz bunun hesabını yapacağız. 2007’de 1 Milletvekilimiz oldu. Yine 2015’te milletvekili seçtik, kısa sürdü. Uzun bir aradan sonra Milliyetçi Hareket Partisi’ni temsil noktasında görev alan genç bir kardeşinizim. Her şeyden önce Milliyetçi Hareket Partisi’nin burada Giresun’ da nasıl temsilci olduğuna, nasıl Millet Meclisi’nde Giresun’un hak ve hukuklarını savunduğunu göstermek bizim üzerimizde bir vebal. Çünkü şunu açık ve net söylüyorum sizlere Giresun’da sadece Milliyetçi Hareket Partililer değil diğer siyasi parti mensuplarının ve görüşüne sahip olan ablalarımız, kardeşlerimiz, ağabeylerimizde bize destek verdiler. Yani biz bütün Giresun’un temsilcisi olacağız. Keza diğer değerli Milletvekillerimin de böyle düşündüğünü düşünüyorum. Giresun’un şu anda 4 tane Milletvekili var. Ben şöyle görüyorum; bir değerli hocamız, bir baba dostu amcam, bir de dünya tatlısı ablam var. Hep beraber inşallah şehrimize bir aile birliğinde inşallah memleketimize hep beraber hizmet etme yarışında olacağız ve diğer Milletvekili ağabeylerime, ablama da başarılar diliyorum. Keza yine Giresun’daki Sivil Toplum Kuruluşlarımız, diğer siyasi parti mensupları temsilcileri, ama benim için en önemli olan, en ince ayrıntısından en üst kademesine kadar herkesin gönlünü bilen, eksiklikleri görebilen siz değerli basın mensupları yani sizlerin görüşleri bizim için önemli olacak. Biz kaçırıyor olabiliriz, mecliste olabiliriz veya Giresun’da olsak vatandaş bize söylemiyor olabilir yâda farklı görüşlerden olur insanlar biz yanlış anlarız. Onlar bizi yanlış anlar. Ama siz basın mensupları herkesi objektif olarak dinliyorsunuz. Herkesin ağzından çıkanı, yüreğinden geçeni biliyorsunuz. Onların bize aktarılması noktasında sizlerden fayda sağlayacağız. Bu faydayı şahsımız adına değil, şehrimiz adına sağlayacağız. Şehrimizin ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını, dertlerini sizden daha iyi bilen kimse olamaz benim görüşümce.
Giresun’un problemlerini dertlerini hep beraber masaya yatıracağız.

ÖNCELİK VERDİĞİMİZ PROBLEMLER VAR!

Şu anda daha yeminimizi yeni ettik. Tabiri caizse çiçeği burnunda bir Milletvekiliyiz. İlk başta ne diyeceğimizi bilemiyoruz ama bu saha çalışmasında gördüğüm öncelik verdiğimiz bazı problemler var. Tabi şu an ilk problem, kırmızı alarm verdiğimiz Giresunspor’umuz. Bunu herkese her ortamda söyleyebiliriz. Şu an Giresunspor’umuzun bu lig de kalması için acil eylem planı yapılması gerekiyor. Şurada 10 günlük süreçte Giresunspor’umuz için ne yapabiliriz onun derdine düştük. Gittik, mecliste de b…Gönül Aydın Haberı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial