61 Yurt Haber

BURCU GÜLERYÜZ: “CİLT DEYİP GEÇMEYİN” DEDİ VE UYARDI!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BURCU GÜLERYÜZ: “CİLT DEYİP GEÇMEYİN” DEDİ VE UYARDI!
20 Haziran 2023 - 21:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Burcu Güleryüz; Cildimiz en büyük aksesuarımızdır, kıymetini bilmeliyiz, doğru bilinen yanlışlardan kaçının!

Başarılı İş İnsanı ve Sunucu Burcu Güleryüz; ‘’Toplumda doğru bilinen o kadar yanlış yönlendirmeler var ki… Sağlık hafife alınan bir konu değil. Özellikle cildimizin sağlığı. Aynaya her baktığımızda ilk karşılaştığımız şey cildimizdir. Son zamanlarda o kadar farklı ve yanlış bilgi kirliliği var ki kesinlikle bir uzmandan destek alınmadan kulaktan dolma sözlere inanmamalı. Her cildin yapısı farklıdır. Standart cilt diye bir kavram yoktur. Cilt bakımı yaparken bile belli testler yapılır ve analiz sonuçlarına göre cilde en uygun bakım yöntemi seçilir. Her cilt yapısının ayrı bir bakım yöntemi vardır’’ diyerek uyarılarda bulundu.
Burcu Güleryüz aynı zamanda ‘’8’de Sağlık’’ programının sunuculuğunu yapmakta. Yaptığı programla toplumu doğru bilgilendiren ve ciddi faydalar sağlayan Güleryüz; ‘’Lütfen her duyduğunuz yönteme, öneriye, tavsiyeye inanmayın. Cildiniz deneme tahtası değil. Mutlaka bir uzmana danışın. Bazen bir krem satın alırken bile cildimizi çok iyi tanımadan satın almamalıyız’’ dedi.
Burcu Güleryüz aynı zamanda kendi adını taşıyan ‘’Burcu Güleryüz Güzellik’’ merkezinde profesyonel ekibiyle danışanlarına hizmet vermektedir. Güzel sunucu hem TV programı hem de iş alanındaki başarılarıyla son zamanların en çok konuşulan ve tercih edilen ismi. Aynı zamanda iki çocuk annesi olan Burcu Güleryüz; ‘’En büyük yatırım cildimize yaptığımız yatırımdır, zamana karşı koymanın verdiği motive en güzel şey’’ dedi.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial