61 Yurt Haber

Onur Akın’dan “MÜJDELER OLSUN”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Onur Akın’dan “MÜJDELER OLSUN”
16 Mayıs 2023 - 11:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ünlü sanatçı Onur Akın’ın yeni şarkısı müzikseverlerle buluştu. ” Müjdeler Olsun” şarkısına klip çeken sanatçıya eşi Gülşah Singar Akın eşlik etti.
Yeni şarkısı hakkında OnurAkayMedya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak’a özel açıklamalarda bulunan sanatçı Onur Akın, ” Müjdeler Olsun” şarkısını tüm müzikseverlere armağan ettiğini söyledi. Akın ” Çok güzel bir eser ortaya çıkardık. Şarkımıza bir de klip çektik. Klipte sevgili eşim Gülşah Singar Akın’da bana eşlik etti. Eşimin rol aldığı ikinci klibimiz bu. İlk klibi izleyenler çok beğenince ,bu klipte de oynamasını istedim ve çok güzel oldu bence,takdir izleyenlerin,umarım beğenirler… nice şarkılara ve kliplere” dedi. Akın ” 35 yıllık bestecilik hayatımın en romantik şarkılarından biri oldu,bir dans ve mutluluk şarkısı,dinleyicilerime “Müjdeler Olsun” diye konuştu.
 Bestesi Onur Akın’a ait olan ” Müjdeler Olsun “‘nun şiiri Serkan Uçar’ın . Şarkının aranjörlüğünü Mehmethan Dişbudak üstlenirken,klip yönetmeliğini ise Umut Kumral Devecioğlu yaptı. Eylül Müzik etiketiyle piyasaya sürülen ” Müjdeler Olsun” tüm dijital platformlarda yerini aldı.
Klip:
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial