61 Yurt Haber

MAGAZiN MUHABİRİ SEMRA TEKİN KIRMIZI HALI ÖDÜL TÖRENLERİNDE ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR..!!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MAGAZiN MUHABİRİ SEMRA TEKİN KIRMIZI HALI ÖDÜL TÖRENLERİNDE ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR..!!
14 Mayıs 2023 - 22:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Magazin gündeminde ünlülere yaptığı haberlerle gündem yaratan güzelliği duruşu ve çalışkanlığı ile ünlü ödül gecelerine yazdığı haberler ile imzasını atan Magazin Muhabiri Semra Tekin, aldığı ödüllerle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 02.05.2023 Tarihinde Ramada Plaza ISTANBUL Cıty Center düzenlenen ödül töreninde Tuğba Özay, ile Mülayim, sunumuyla Yılın En Başarılı Magazin Muhabiri Ödülü güzel magazincimiz Semra Tekin’in oldu.
Kariyerine bir yeni ödül de 03.05.2023 tarihinde İstanbul kuğu gölü davette düzenlenen “İSTİRİDYE” Kariyer ödülleri törenin de adından söz ettiren Semra Tekin, Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’un sunumunu yaptığı gece de Yılın En iyi Kadın Magazin Editörü Ödülü Fisiltihaberleri, kelebekmagazin, magazinkeyfi, Burhanakdag magazin, Çekiç Medya,Magazin Haber Muhabiriği ile mesleki kariyerini taçlandırdı.
Sahnede güzelliği ile adeta gözleri kamaştıran, daha önceden de benzeri şekilde ödüller alan Semra Tekin kariyerinin en iyi şekilde süslemeye devam edecek gibi görünüyor. Bize gelen duyumlarımızın arasında ertelenen ödül töreni Rock Sultanı Barış Gülay imzasını taşıyan International Diamond Prestige Awards Yılın En Başarılı Magazin Muhaberi Ödülü güzel magazincimize takdim edilecek bir diğer duyum ise. X Turkey Awardas 23 Mayıs’ta gerçekleşecek ödül töreninde Enes Furkan Bilgiçli, imzasını taşıyan gecede kırmızı halıda güzel magazincimizi bir ödül daha bekliyor. Yakışıklı modacı Oktay Seven’in tasarım elbisesi’ni bu seferde kırmızı halıda güzel magazincimiz Semra Tekin ‘in ödülünü alırken sergileyecek aldığı başarılı ödüllerle kariyerini en iyi şekilde süslemeye devam edecek gibi görünüyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial