61 Yurt Haber

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Hacıoğlu “Maçka’ya bahar erken gelmiş”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP Trabzon Milletvekili Adayı Hacıoğlu “Maçka’ya bahar erken gelmiş”
Abdurrahim AVCIOĞLU( abdurrahimavcioglu@gmail.com )
05 Mayıs 2023 - 17:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP Milletvekili Adayı Musa Hacıoğlu seçim çalışmaları için Trabzon’un Maçka ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
AKÇAABAT’DAN GELEN HABER İÇİMİZİ YAKTI
CHP Milletvekili Adayı Hacıoğlu, “Akçaabat’ta dün akşam saatlerinde yolcu otobüsünün devrilmesi sonucunda meydana gelen kazada ne yazık ki 5 vatandaşımız hayatını kaybederken 41 vatandaşımızın da yaralandığını üzülerek öğrendik. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyorum.” dedi.
MAÇKA’YA BAHAR ERKEN GELMİŞ
İlçe ziyaretleri kapsamında Maçka’yı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Hacıoğlu “Bugün Maçka’mızın marka mahallesi, Hamsiköy’de idik. Hem doğada hem gönüllerde bahar coşkusunu gördük mutlu olduk. İlçemizde ve mahallelerimizde esnaflarımızla ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledik. Vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu sorunlar, iktidarın merkezden uzaklaştıkça vatandaştan ne kadar koptuğunu bizlere göstermekte.” dedi.
EKONOMİK KRİZİN YANSIMALARI
Ekonomik krizin izlerini her yerde gördüklerini belirten Hacıoğlu şunlara değindi: “Türk lirası gün geçtikçe değer kaybediyor. Enflasyonun altında mücadele eden vatandaşın alım gücü de gittikçe düşüyor. Bunu ziyarete gittiğimiz her ilçede görüyoruz. Krizin izleri adeta her yerde. Esnaf beklediği müşteriyi bulamadığı için yakınıyor vatandaşın ise pahalılıktan dert yanıyor. Genel olarak baktığımızda herkes haklı tek haksız olan ülke ekonomisini bu hale getirenlerdir.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial