61 Yurt Haber

BAŞKAN ZORLUOĞLU TRABZONLU KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN ZORLUOĞLU TRABZONLU KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ
21 Mayıs 2023 - 11:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, açıldığı günden itibaren büyük ilgi gören Kadın Yaşam ve İstihdam Merkezi’ni ziyaret ederek kadınlarla bir araya geldi. Kadınların sorunlarını, taleplerini ve şehirle ilgili fikirlerini dinleyen Başkan Zorluoğlu, programa katılanlara günün anısına çiçek takdiminde bulundu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından Trabzon’da bir ilk olarak hayata geçirilen Kadın Yaşam ve İstihdam Merkezi, görenleri hayran bırakmaya devam ediyor. Başkan Zorluoğlu, kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen Kadın Yaşam ve İstihdam Merkezi’nde Trabzonlu kadınlarla bir araya gelerek sohbet etti. Yaklaşık 100 kadının bulunduğu sohbet programına; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu’nun eşi Nilüfer Karaismailoğlu, Başkan Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, Kadın STK temsilcileri ve çok sayıda kadın katıldı. Başkan Zorluoğlu, söyleşiye katılan kadınlara çiçek takdim etti.

FİKİRLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ
Her alanda kadınların düşüncelerine çok önem verdiklerini belirten Başkan Zorluoğlu, “Kıymetli hanımefendilerin hayata geçirdiğimiz hizmetleri en iyi şekilde kullanmasına olanak sağlayacak bir anlayışla altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Trabzon’u kadın dostu şehir yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu programda daha çok sözü sizlere bırakmak istiyorum. Sorunlarınız, talepleriniz ve şehre dair önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Çünkü şehre dair fikirleriniz bizim için çok önemli” dedi.

facebookPaylaş
TwitterPaylaş
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial