61 Yurt Haber

VClub’dan açıklama: “Mahkeme hakkımızdaki asılsız iddialara dur dedi”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VClub’dan açıklama: “Mahkeme hakkımızdaki asılsız iddialara dur dedi”
11 Nisan 2023 - 23:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

VClub Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, şirketleri hakkında bir süredir bazı basın yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili, ‘’Gerçeği yansıtmayan, iftira niteliğindeki bu haberlerle ilgili başlattığımız hukuki süreç sonuç verdi, mahkeme bu haberlerin erişimine engel getirdi, adalet yerini buldu,’ dedi.

VClub Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, bazı haber sitelerinde şirketleri aleyhinde çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

“Maalesef geçtiğimiz dönemde bazı ulusal yayın organları ve birtakım haber sitelerinde şahsım ve şirketimiz VClub hakkında, yanlı, gerçeği yansıtmayan, iftira niteliğinde haberler yayınlandı. Tamamen ticari itibarımızı zedelemeye yönelik, güdümlü, karalama amaçlı ve hiçbir gerçekliği olmayan bu haberlerle ilgili vakit kaybetmeden suç duyurusunda bulunduk.

13.12.2022 ve 05.04.2023 tarihlerinde T.C. İstanbul 8. ve 7. Sulh Ceza Mahkemeleri’ne yaptığımız başvurular sonrasında ilgili haberlere ilgili “yayından kaldırma” kararı çıkmıştır. Ülkemizin, güvendiğimiz yargısı, bu mesnetsiz iftiralar hakkında gereğini yapmış adalet yerini bulmuştur” dedi.

“Bu zihniyetle mücadelemiz sürecek”

Öztürk sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında binlerce gayrimenkul satışı gerçekleştirirken işimizi her daim hak, hukuk ve ticari ahlak çerçevesinde yürüttük. Hakkımızda açılmış tek bir dava bile yok. Hal böyle iken, gazeteciliğin en temel ilkelerine bile uymayan, basın ahlak ilkelerini hiçe sayan, adeta bir itibar suikastı yapmaya yönelik bu zihniyetle mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” dedi.

*AjansHaber, 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial