61 Yurt Haber

Usta aktör Ediz Hun’un başrolünde olduğu ‘On Kişiydiler’ Bursa ve İstanbul’da sahne alacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Usta aktör Ediz Hun’un başrolünde olduğu ‘On Kişiydiler’ Bursa ve İstanbul’da sahne alacak
05 Nisan 2023 - 3:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeşilçam’ın usta aktörü Ediz Hun’u ilk kez tiyatro seyircisiyle buluşturan “On Kişiydiler”, seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü polisiye yazarı Agatha Christie’nin eserinden sahneye uyarlanan oyunun biletleri ise Türkiye’nin teknoloji odaklı online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Ediz Hun’un baş rollerinde yer aldığı, Agatha Christie’nin ölümsüz eserinden tiyatroya uyarlanan “On Kişiydiler”, Nisan ayı boyunca Bursa ve İstanbul’da “perde” açacak. Seyircinin merak duygusunu finale kadar canlı tutmayı başaran örgüsüyle dikkat çeken “On Kişiydiler”, 15 Nisan’da Bursa Bursa Akademik Odalar Birliği sahnesindeki temsilin ardından 18 Nisan’da Caddebostan Kültür Merkezi ve 28 Nisan’da ise Sahne Dragos’ta İstanbul seyircisiyle buluşacak. Oyunun biletleri Biletinal’da satışta.

Savaş Özduran’ın çevirip sahneye uyarladığı, Burak Karaman’ın yönetmenliğini üstlendiği oyunda Ediz Hun’a Oya İnci, Savaş Özdural, Pelin Turancı, Özdemir Çiftçioğlu, Hakan Akın, Can Esendal, Ozan Dağara, Ilgın Angın ve Fatih Gülnar eşlik ediyor.

Kapalı gişe oynayan oyunun konusu ise şöyle; Zenci Adası’nda verilecek bir partiye davet edilen farklı mesleklere ve ayrı kişiliklere sahip birbirini tanımayan 10 kişi, aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir. Kafanız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız: Bu adada gerçekten sadece 10 kişi mi var?

Biletinial Hakkında biletinial.com 2011 yılından bu yana biletleme sektöründe hizmet veren bir teknoloji markasıdır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren yeniklikçi uygulamaları devreye alan Biletinial, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerini yeni etkinliklerle buluşturmakta ve eşsiz deneyimler sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve gelişen altyapısı ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında yüzlerce etkinliğe zahmetsizce erişim olanağı veren Biletinia.com, Türkiye genelinde 80 ilde ve KKTCde faaliyet göstermektedir. 250 sinema, 1.200 salon ve 130.000den fazla koltuk kapasitesiyle  hizmet sunan Biletinial’ın iş ortakları arasında  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiyenin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, tema parklar ve eğlence parklarının yanı sıra eğitim, seminer gibi organizasyon gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial