61 Yurt Haber

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Maçka’da!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Maçka’da!
27 Nisan 2023 - 11:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Maçka ilçesine giderek esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Zorluoğlu, sorunları yerinde inceledi, sıkıntıları dinledi.

Talep ve sorunları yerinde görmeye özen gösteren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Maçka ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Maçka’da bir dizi incelemede bulunan Başkan Zorluoğlu’na Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş ve daire amirleri eşlik etti.

ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATIYORUZ

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zorluoğlu, Maçka’da yapılan yatırımlarla ilgili bilgilendirmede bulundu. Maçka’nın Trabzon’un çok önemli turizm merkezlerinden birisi olduğunu belirten Zorluoğlu, “Maçka’nın Büyükşehir kaynaklarından büyüklüğüyle ve konumuyla mütenasip bir pay alması da hakkıdır. Her zaman söylediğimiz ‘Her ilçede tabelamız olacak’ sözümüzü tutmaya gayret ediyoruz. Bu kapsamda Maçkamızda da önemli işlere imza atmaya devam ediyoruz. Altyapısından üstyapısına kadar birçok hizmeti ilçemize kazandırmak için üstün gayret gösteriyoruz” dedi.

ESNAF VE VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Zorluoğlu ile sohbet eden vatandaşlar ve ilçe esnafı ise, “Sümela Manastırı’na yönelik çalışmalar neticesinde orada bir düzen oturtuldu. İlçemize de çok yakıştı. Maçka Belediyemiz kendi yol ağlarını, Büyükşehir Belediyesi de kendi yol ağlarını hızlı bir şekilde asfalt veya beton döküyor. Ulaşım konusunda çok rahatız. Bu konuda başta Büyükşehir Belediyemize ve ilçe belediyemize teşekkür ediyoruz. Maçka’yı daha da güzelleştireceğinizden hiç şüphemiz yok” ifadelerini kullandılar.

HİZMETE GİREN İTFAİYE GRUP AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Zorluoğlu daha sonra Maçka’da yeni yapılan ve 6 araç 8 personelle hizmet vermeye başlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördü.

HASTALARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Başkana Zorluoğlu Maçka ilçesi temaslarını Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek noktaladı. Yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Zorluoğlu hastalarla yakından ilgilendi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial