61 Yurt Haber

Abdulkadir Duyan ve Fatih Muslu “Sense V projesi tam gaz devam ediyor”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Abdulkadir Duyan ve Fatih Muslu “Sense V projesi tam gaz devam ediyor”
02 Mart 2023 - 15:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Velovis ve Muslu şirketler grubu Ankara’nın çehresini değiştirecek dev bir projenin startını geçtiğimiz yıl vermişlerdi Ankara’da yapımına…

Velovis ve Muslu şirketler grubu Ankara’nın çehresini değiştirecek dev bir projenin startını geçtiğimiz yıl vermişlerdi

Ankara’da yapımına başlanan Sense V projesine kısa sürede büyük bir ilgi gösterilirken ünlü iş insanları Abdulkadir Duyan ve Fatih Muslu tarafından inşa edilen lüks villalar hızla yükselmeye başladı.

Abdulkadir Duyan ve Fatih Muslu tarafından toplam 50 dönüm arazi içerisinde inşaatlarına başlanan 39 villanın inşaatları büyük bir hızla devam ediliyor ve neredeyse bitti. Proje kapsamında 4 tip villa bulunurken villalar 2 dönüm arsa payı 6,5+1 ve 560 net metrekare tipi, 1,5 dönüm arsa payında 6,5+1 ve net 450 metrekare tipi, 900 metrekare arsa payı üzerinde 6+1 ve net 350 metrekare tipi, 700 metrekare arsa payı 5+1 ve net 290 metrekare tipi olarak yapılacak.

Villaların her birinde ayrı ayrı açık havuzu olurken ayrıca her bir villada hobi odası, sauna odası ve hamam yer alacak.
Peyzaj ve mimarisi ile doğa ve yeşile doya doya yaşayacağınız konsept bir proje. Gör, Duy, Tad, Kokla, Hisset, Hayatı Kişisel Algıla sloganı ile yapılan villaların tasarımı ise ünlü iç mimar Neşet Güne tarafından yapılacağı öğrenildi.
Abdulkadir Duyan ve Fatih Muslu Sense V projesini bitirdikten sonra kısa bir süre içinde yeni bir projeyi de hayata geçireceklerini duyurdular.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial