61 Yurt Haber

Aliye Aşırbaylı Anaokulu Öğretmenleri Estonya’da

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aliye Aşırbaylı Anaokulu Öğretmenleri Estonya’da
Ayfer MÜMİNOĞLU BULUT( Mileva_1983@hotmail.com )
19 Şubat 2023 - 16:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon Ortahisar Aliye Aşırbaylı Anaokulu Öğretmenleri, 2021 Erasmus Okul Eğitimi Akreditasyonu Kapsamında Estonya/Tallin’de İşbaşı Gözlem Faaliyetlerini Gerçekleştirdi.


“Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Trabzon İl MEM Koordinatörlüğünde yürütülen Okul Eğitimi KA121 Erasmus Akreditasyonu kapsamında Aliye Aşırbaylı Anokulu öğretmenleri olarak 15-21 Ekim tarihleri arasında Estonya’nın başkenti Tallin’de iş başı gözlem faaliyetimizi gerçekleştirdi.


Proje kapsamında yapılan hareketlilikte, “ Yenilikçi yöntem ve tekniklerin eğitimde kullanımının teşvik edilmesi, kişisel ve mesleki gelişimin desteklenmesi” temel amaç olarak belirlenmiş ve gerçekleştirilen proje kapsamında, okulumuzdan 4 öğretmen Estonya Tallin’de eğitim veren anaokullarında gözlem yapma fırsatı buldu.


Bu okullardan biri olan Tallinna Lasteaed Naksitrallid adlı okulda uygulamalar yerinde izlenerek iki ülke arasındaki benzerlikler ve farklılıklar paylaşılarak okulumuzda uygulanabilecek çalışmalar  değerlendirildi.”

Proje kapsamında Trabzon’ u layıkıyla temsil eden Aliye Aşırbaylı Anaokulu müdürümüzü ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

Ayfer M.BULUT, 03.11.2022

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial