61 Yurt Haber

İREM DERİCİ İSTEDİ, ÖZGÜR ARAS ORGANİZE ETTİ: EV’DE ‘90’LAR PARTİSİ’

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İREM DERİCİ İSTEDİ, ÖZGÜR ARAS ORGANİZE ETTİ: EV’DE ‘90’LAR PARTİSİ’
22 Kasım 2023 - 7:07
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

90’lı yılların şarkılarını unutamayanlar, 22 Kasım Çarşamba gecesi
EV’de KOSTÜMLÜ 90’LAR PARTİSİ’nde buluşuyor!

Müzik ve eğlence dünyasında trendleri belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras uzun bir aranın ardından İstanbul gece hayatına, Harbiye’de açtığı kulübü EV ile geri dönmüştü. Geçen çarşamba EV’de verdiği ‘ev partisi’nde konuklarını ağırlayan İrem Derici “Burada her hafta parti olmalı” deyince Özgür Aras kolları sıvadı!

22 Kasım Çarşamba gecesi EV’de ‘90’LAR PARTİSİ’ var! Türk Popunun Kral’ı Kral Pop Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşecek geceye birbirinden ünlü isimler katılacak. Konuklar o döneme ait kıyafetlerle gelecek. 90’ların unutulmaz Türkçe pop şarkılarının çalacağı parti için Özgür Aras, EV ekibine özel üniforma diktirdi. Partinin fikir annesi İrem Derici de onur konuğu olarak modacısına 90’lar temalı bir kıyafet hazırlatıyor.

Özgür Aras ‘90’LAR PARTİSİ’ni duyurmak için yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Çocuk olmaktı, genç olmaktı belki ortak noktamız. ‘Susam Sokağı’ ile büyüdüğümüz, ‘Süper Baba’yı izlediğimiz, Yonca Evcimik’in ‘Abone’sini ezbere bildiğimiz, internet ile ilk tanıştığımız, Ericsson 388 cep telefonları kullanmaya başladığımız ve 2000’li yıllara yavaş yavaş hazırlandığımız bir dönemdi. Türk pop müziğinin ataklarına şahit olduk. Alışık olmadığımız tarzlarla tanıştık. 22 Kasım gecesi asla geri gelmeyecek günlerin arşivinden unutulmayan şarkılar kulaklarınızda çınlayacak” dedi. Parti duyulur duyulmaz rezervasyon yağmaya başladığını da sözlerine ekledi.

EV
0542 274 76 76
@ev.harbiye
Harbiye, Cebal Topu Sokak No: 4 Şişli / İstanbul
23:00 & 04:00

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial