61 Yurt Haber

FERHAT GÖÇER EREĞLİ FM’E KONUK OLDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FERHAT GÖÇER EREĞLİ FM’E KONUK OLDU
12 Kasım 2023 - 2:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Arzu Tekin`in sorularını yanıtladı

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer,  Bakü’de verdiği konserde sahneye aldığı ve sesini çok beğendiği Azeri sanatçı Arzuxanım ile düet yaptığı  “Yüzleşme” şarkısının hikâyesini ilk kez  Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu ile Devri Âlem programında anlattı.

Canlı yayındaki sözlerine “Size, Ereğli FM ve Kdz. Ereğli’ye sevgilerimi iletiyorum.” diyerek başlayan Göçer, “Sevgili Arzuxanım ile birkaç şarkı üzerinde durduk, bu şarkı benim içinde yepyeni bir tarz. Bir tanede böyle bir şarkımız oldu. Geri dönüşleri bende heyecanla bekliyorum.”dedi.
Göçer “ Bu şarkı her türlü zorluğa rağmen ideallerinden, ahlakından, adalet duygusundan vicdanından ödün vermeyenlere gelsin. Bugünün şartlarında bunları sürdürebilmek çok zor bu. Kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda bu şarkıya sarılın.” İfadelerini de kullandı.

NEŞE SEÇİL YENİ DÖNEMİN SEZEN AKSU’SU..

Yüzleşme şarkısının söz yazarı Neşe Seçil ile ilgili “ Neşe yeni dönemin Sezen Aksu’su.” görüşüne yer veren Göçer, “ Neşe dili, kalemi  çok güçlü bir söz yazarı , aynı zamanda yorumcu . Onun kaleminden birbirinden güzel daha niceleri gelecektir.” dedi.

EREĞLİ MUHTEŞEMDİ 

Arzu Tekin’in 8 yıl önce Ereğli’de verdiği konseri hatırlattı Ferhat Göçer, “O akşamı unutamıyorum. Muhteşem bir kalabalıktı. Muhteşem bir coşkuydu. İnşallah Ereğli’de bir kez daha buluşuruz. Şarkıma sahip çıkıp dinleyicilerle buluşturduğunuz için teşekkür ederim.”dedi.
Tekin’in “Ereğli FM’de bir bardak çay, bir yudum kahveniz her zaman hazır” sözüne  “Tatlılar da benden, alıp geleceğim.” karşılığını veren Göçer, Tekin’in buluşmaya vesile olan Mine Ayman’a da teşekkür etmesi üzerine “ Ben ona  kraliçem diyorum Mine yi de söyledin ya tatlıyı, Antep den kuru baklavaya yükseltiyorum . karşılığını verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial