61 Yurt Haber

Yılmaz Morgül 30 Ağustos Zafer Bayramı konserinde engellilere tekerlekli sandalye, halka gram altın dağıttı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yılmaz Morgül 30 Ağustos Zafer Bayramı konserinde engellilere tekerlekli sandalye, halka gram altın dağıttı.
31 Ağustos 2023 - 20:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yılmaz Morgül 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda engelli bireyleri unutmadı. Sancaktepe’deki My Sweet Home’un birinci kuruluş yıl dönümü ve 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenen ücretsiz halk konserinde engelli bireyleri de ağırlayan ünlü sanatçı iş insanı Erdal Ayaydın tarafından bağışlanan üç adet akülü tekerlekli sandalyeyi Engelsiz Yaşam Vakfı organizasyonu ile sahiplerine teslim etti. Çekiliş ile de konseri izleyen vatandaşlara gram altın dağıttı. Çocuklarla sahnede 10.Yıl Marşı’nı da okuyan sanatçı coşkulu ve keyifli bir konsere imza attı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Yılmaz Morgül rüzgarı esti. Ünlü sanatçı Sancaktepe’de bulunan My Sweet Home’un birinci kuruluş yıl dönümü ve 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle ücretsiz halk konseri verdi. Yüzlerce hayranının izlediği konserde Yılmaz Morgül engelli bireyleri de unutmadı ve konser mekanında onları da ağırladı.

Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı ellerinde bayraklar olan çocuklarla 10.Yıl Marşı’nı büyük bir coşku ile söyledi. İş insanı Erdal Ayaydın tarafından bağışlanan üç adet akülü tekerlekli sandalyeyi de ihtiyaç sahibi engellilere Engelsiz Yaşam Vakfı organizasyonu ile teslim eden sanatçı “Bu önemli günde engelli kardeşlerimizi de unutmadık. Onlarında yüzü güldü. Özel bir günde engelleri ortadan kaldırdık. Engelsiz Yaşam Vakfı benim için çok önemli bir kuruluş destekleri için onlara da teşekkür ederim” dedi.

Akülü tekerlekli sandalyeler, Beykoz Engelliler Derneği’ne bağlı on iki yaşında serebral palsi hastası Mesut Barış, elli yaşında diyabetik ayak ve yürüme bozukluğu olan Ali Kocasakal ve on yedi yaşında tüm vücut kaybı yüzde seksen sekiz olan Burak Kılıç’a vakıf başkanı Atilla Kaplakarslan, başkan yardımcısı Av. Edip Önder, yönetim kurulu üyesi Arif Işık ve Kurucu üye Nezih Ertuğrul Erdem tarafından teslim edildi. Konser sonunda da My Sweet Home tarafından on kişiye çekilişle gram altın dağıtıldı. Çekilişi Yılmaz Morgül kendi elleri ile yaptı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial