61 Yurt Haber

YBY Woods’ta 90’lar rüzgârı esecek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YBY Woods’ta 90’lar rüzgârı esecek
11 Ağustos 2023 - 20:55
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul’un en keyifli açık hava konser mekanları arasında yer alan YBY Woods / Kemerburgaz Kent Ormanı, unutulmaz bir 90’lar gecesi için Türk pop müziğinin efsane isimlerini 26 Ağustos’ta aynı sahnede buluşturuyor. Burak Kut, Mansur Ark, Grup Vitamin, Raga Oktay, Çelik ve Yonca Evcimik gibi isimleri 90’lar Türkçe Pop Fest kapsamında bir araya getirecek konserin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Dünya yıldızlarını açık havada sanatseverlerle buluşturan YBY Woods / Kemerburgaz Kent Ormanı, 26 Ağustos’ta unutulmaz bir 90’lar gecesi yaşatacak. Şarkılarıyla 90’lara damga vuran ünlü yıldızları aynı sahnede buluşturacak 90’lar Türkçe Pop Fest’in biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa sunuldu.

“Abone” şarkısıyla 90’ların en unutulmazları arasına giren Yonca Evcimik, eğlenceli şarkılarıyla hafızalara kazınan Grup Vitamin, “İnadı Bırak Yanıma Yanaşıver Artık” diyen Mansur Ark, “Çikolata Kız”la tanınan Ragga Oktay ve bir döneme şarkı ve video klipleriyle damga vuran Burak Kut, 90’lar Türkçe Pop Fest sahnesinde dinleyenlere nostalji dolu bir gece yaşatacak. DJ Hakan Küfündür ise yıldızlar geçidi öncesi birbirinden nostaljik şarkılarla sahneyi ısıtacak.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial