61 Yurt Haber

TURKUAZ A.Ş. PERSONEL ALIMI YAPACAK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TURKUAZ A.Ş. PERSONEL ALIMI YAPACAK
17 Ağustos 2023 - 18:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alan Turkuaz A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 35 personel alımı için başvurular devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir ” class=”text-dark font-weight-bold” target=”_blank”> Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı Turkuaz A.Ş., bünyesine yeni personel dâhil ediyor. Turkuaz A.Ş.’de istihdam edilmek üzere 35 beden işçisi alımı gerçekleştirilecek. İş pozisyonuna başvuracak olan adaylardan en az 2 yıldır Trabzon’da ikamet etme şartı ile 1993 ve sonrası doğumlu olma şartı aranacak. İlgilenen adaylar 18 Ağustos Cuma günü mesai bitimine kadar www.trabzon.bel.tr internet adresi üzerinden müracaatlarını yapabilecekler. Eksik belge ile başvuran adayların müracaatları kabul edilmeyecektir.

FİZİKİ YETERLİLİK SINAVI YAPILACAK

Başvuru belgelerinin incelenmesinin ardından, uygun şartları taşıyan adayların listesi, son başvuru tarihinden itibaren en geç 7 (yedi) gün içerisinde; www.trabzon.bel.tr internet adresi üzerinden yayımlanacak ve bu kişiler sınav komisyonu tarafından çağrılacaklardır. Listeye itirazlar, listenin yayınlanmasından itibaren 3 (üç) gün içerisinde Turkuaz A.Ş.’ye yapılacaktır. Başvurusu kabul edilen adaylar, fiziki yeterlilik testine tabi tutulacaktır. Testte başarılı olanlar arasından kura çekimi gerçekleştirilecektir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial