61 Yurt Haber

Süper Müzik Fest 4-5-6 Ağustos’ta CerModern’de

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Süper Müzik Fest 4-5-6 Ağustos’ta CerModern’de
01 Ağustos 2023 - 6:22
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin efsane müzisyen ve grupları Süper Müzik Fest kapsamında 4-6 Ağustos arası Ankara CerModern’de müzikseverlerle buluşuyor. Pinhani, Fatma Turgut, Ozbi, Mor ve Ötesi, The Away Days, Manga ve Yeni Türkü gibi isimleri ağırlayacak olan festivalin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

31.07.2023 Ankaralı müzikseverler, Süper Müzik Fest ile yazın keyfini çıkaracak. 4-6 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin efsane müzisyen ve gruplarını ağırlayacak olan festivalin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı lider biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Ankaralılara üç gün boyunca kesintisiz müzik ziyafeti yaşatacak festival kapsamında sahne alacak isimlerse şöyle; 4 Agustos’ta Pinhani, Fatma Turgut, Ozbi, Kendimden Hallice, 5 Ağustos’ta Mor ve Ötesi, Hey Douglas, The Away Days, Hayki ve 6 Ağustos’ta ise Manga, Yeni Türkü, Sena Şener, Hedonutopia.

Bilgi için:

pr@biletinial.com

Biletinial Hakkında;

Biletinial, 2011 yılından bu yana biletleme sektöründe hizmet veren bir teknoloji markasıdır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren yenilikçi uygulamaları devreye alan Biletinial, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerini yeni etkinliklerle buluşturmakta ve eşsiz deneyimler sunmaktadır. 2022 yılını rekor büyüme ile tamamlayan Biletinial, 23 milyon bilet satışı ile Türkiye’nin en büyük etkinlik biletleme platformu konumundadır.

 Sürekli büyüyen ve gelişen altyapısı ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında yüzlerce etkinliğe zahmetsizce erişim olanağı veren Biletinial, Türkiye’nin tamamı ve KKTC’de faaliyet göstermektedir. Halen 250 sinema, 1.200 salon ve 130.000’den fazla koltuk kapasitesiyle  hizmet sunan Biletinial’ın iş ortakları arasında  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, tema parklar ve eğlence parklarının yanı sıra eğitim, seminer gibi organizasyon gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial