61 Yurt Haber

IF Armada AVM Açıkhava Sahnesi ağustos ayında Duman ve Cem Adrian’ı ağırlayacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
IF Armada AVM Açıkhava Sahnesi ağustos ayında Duman ve Cem Adrian’ı ağırlayacak
02 Ağustos 2023 - 20:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ankaralı müzikseverler, Ağustos ayında IF Armada AVM Açıkhava Sahnesi’nde iki birbirinden güzel konserin keyfini çıkaracak. Türk rock müziğinin en sevilen grupları arasında yer alan  Duman,  klasikleşmiş şarkılarını 11 Ağustos ‘ta dinleyicileriyle birlikte seslendirecek.  19 Ağustos’ta ise sahne bu defa güçlü ve farklı ses rengi ile genç neslin sevilen sesi Cem Adrian’ın olacak.  Konserlerin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

BASIN BÜLTENİ – 02.08.2023  Ankaralı müzikseverler, Ağustos ayında IF Armada AVM Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek konserlerle yazın keyfine varacak. Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından biri olan Duman, 11 Ağustos’ta, eşsiiz ve farklı yorumuyla geniş bir hayran kitlesine sahip Cem Adrian ise  19 Ağustos’ta dinleyenleriyle buluşacak.İki performansın biletleri de Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Türkiye’nin önde gelen rock gruplarından Duman, 11 Ağustos’ta IF Armada AVM Açıkhava Sahnesi’nde “İstanbul’da Sonbahar”, “Senden Daha Güzel”, “Helal Olsun”, “Böyle Dert Görmemiştim” gibi unutulmaz parçalarını seslendirerek müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

19 Ağustos’ta ise sahne bu kez müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan özgür tarzıyla genç neslin en sevdiği isimler arasında yer alan ve kendine has yorumuyla adından söz ettiren Cem Adrian’ın olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial