61 Yurt Haber

VEHBİ KOÇ “TRABZON DÜNYANIN SAYILI TURİZM MERKEZİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VEHBİ KOÇ “TRABZON DÜNYANIN SAYILI TURİZM MERKEZİ
03 Temmuz 2023 - 12:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

VEHBİ KOÇ “TRABZON DÜNYANIN SAYILI TURİZM MERKEZİ

VEHBİ KOÇ “TRABZON DÜNYANIN SAYILI TURİZM MERKEZİ”

Ak Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, “Trabzon şehri turizmle bütünleşirken, hemşehrilerimizin de gayretleri ile Trabzon tümüyle turizm merkezi olma yolunda ilerliyor” dedi.

Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, Trabzon Of’da Dumlusu Mahallesinde hizmete açılan Of Çamlık Bungalov, Otel, Konaklama ve Restaurant işletmesini ziyaret etti. İşletme sahibi Muhammet Ali İşçi’den bilgi alan Ak Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, “bölgemize bu güzel ve nezih işletmeyi kazandırdığı için Muhammet Ali İşçi’yi tebrik ediyor, hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.” Dedi.

Aynı zamanda Piri Reis Denizcilik Vakfı Başkanı da olan Ak Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, “Bizler şehrimizde turizmin daha da gelişmesi için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyacağız.” Dedi.

Of Çamlık Bungalov Otel, Konaklama ve Restaurant işletme sahibi Muhammet Ali İşçi ise ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Trabzon Of Uzungöl Yolu üzerinde, Dumlusu Mahallemizde, doğa ile iç içe ve harika manzarası olan Of Çamlık Bungalovlarımızla, hizmet vermeye başladık. Bizim önceliğimiz misafirlerimizin memnuniyetidir. Turizmde sürdürülebilirlik ve turizmin senenin 12 ayına yayılabilmesi için en güzel hizmeti, en uygun fiyatlarla vermeye çalışıyoruz. Ak Parti Trabzon Milletvekilimiz sayın Vehbi Koç beye ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanımız sayın Nazmi Öztürk beye ve komşularımıza ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Tesisimizin kuruluş aşamasında ve faaliyete geçmesinde bizlere her zaman destek olan Trabzon Dernekleri Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Köroğlu beye, bizlere danışmanlık hizmeti veren TrHealing Turizm ortakları Mustafa Akgül, Selami Karabulut ve Haydar Akbulut beylere ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Tüm misafirlerimizi, acenta sahiplerimizi, grup liderlerimizi, kaptanlarımızı ve rehberlerimizi tesisimize bekliyoruz.” Dedi. 12 adet bungalov ev ve restaurant bulunan Of Çamlık Bungalov, Trabzon Of ilçesinde, Dumlusu Mahallesinde, Uzungöl yolunda. Of sahile 5 km mesafede ve Uzungöl yoluna ise 4 km mesafede, doğa ile iç içe ve muhteşem manzaralı. Of Çamlık Bungalovlar hakkında bilgi almak için Rezervasyon & Bilgi İçin; 0 533 650 81 61 İnstegram adresi @ofcamlikbungalov

Ziyaret tesisin gezilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

    googleplay
    Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial