61 Yurt Haber

Şampiyonların Tercihi Gerflor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şampiyonların Tercihi Gerflor
22 Temmuz 2023 - 22:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

FIVB 2023 Milletler Liginde muhteşem bir performans gösteren A milli takımımız Filenin Sultanları şampiyon oldu! Turnuva; Gerflor’un benzersiz spor taban teknolojisine sahip Taraflex® Performance spor zemininde oynandı.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2023 yılındaki ilk turnuvası Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenen Voleybol Miletler Ligi’nde şampiyonluğa kavuştu! Millilerimiz, üç ayaktan oluşan Milletler Ligi’nde her hafta 4 karşılaşma oynadı. Antalya, Hong Kong ve Bangkok’ta gerçekleşen 3 etapı başarıyla tamamlayan Filenin Sultanları, Texas’ta oynanan final etabını da kazanarak şampiyon oldu.

Turnuva; Gerflor’un benzersiz spor taban teknolojisine sahip Taraflex® Performance spor zemininde oynandı. Profesyonel sporcuların güvenliği, performansı ve konforu için en iyi özelliklere sahip olan zemin aynı zamanda modern ve estetik bir tasarıma da sahip.

Daha fazlasını öğrenmek için: www.gerflor.com.tr/

Gerflor Group, yenilikçi, dekoratif ve sürdürülebilir vinil zemin kaplama çözümleri ve duvar kaplamaları tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Konut, sağlık, eğitim, spor, perakende, sanayi, ofisler, ağırlama ve taşıma araçları gibi her türlü kapalı pazar uygulama ihtiyacını karşılamak için özel döşeme ve duvar çözümleri geliştiriyoruz. Gerflor Group, Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, Connor Sports®, Sportcourt® ve Gradus® gibi dünyaca ünlü ürün markalarını bir araya getirmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial