61 Yurt Haber

MEGABLAST FRANKIE THURSDAY CLUB’DA!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MEGABLAST FRANKIE THURSDAY CLUB’DA!
17 Temmuz 2023 - 18:55
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Frankie, Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasını aynı anda görmeyi sağlayan terasında, yazın en ferah eğlencesini sunmaya devam ediyor. Frankie’de perşembe gecelerini renklendiren Thursday Club’da ise 20 Temmuz’da Megablast performansı geceye damga vuracak!

Frankie, Boğaz’ın en özel sahil şeridini şehirle buluşturan Galataport İstanbul’daki konumu ve muhteşem terasıyla şehrin en iddialı mekanlarından biri. Eğlencesiyle de bu iddiayı ortaya koyarken, Thursday Club adıyla Perşembe gecelerinde muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde DJ performanslarına yer veriyor.

13 Temmuz gecesi Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek DJ Emanuele Esposito’yu ağırlayan Frankie, 20 Temmuz akşamı ise Viyanalı DJ Megablast performansı ile bir kez daha Perşembe gecesine damga vuracak. Dünyanın en ünlü kulüplerindeki performanslarıyla tanınan DJ, Frankie’de İstanbullularla buluşacak.

Frankie, lezzetli kokteylleri, mimar Mahmut Anlar ve ekibi tarafından tasarlanan barının atmosferinde benzersiz bir manzara sunarken Megablast setiyle eğlence doruğa ulaşacak.  Megablast, müzik türlerinin sınırlarını aşan kişisel ve eklektik yorumuyla house müzikte yarattığı müzikal dalgaları Thursday Club’da paylaşacak.

20 Temmuz Perşembe akşamı Megablast’ın performansını izlemek ve Frankie deneyiminin keyfini çıkarmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial