61 Yurt Haber

ANKARA KULÜBÜ DERNEĞİ ANKARA SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ANKARA KULÜBÜ DERNEĞİ ANKARA SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ
13 Temmuz 2023 - 17:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan ve beraberindeki heyet, Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç’ı makamında ziyaret etti.

 Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Genel Başkan Yardımcısı Yakup Odabaşı,  Genel Başkan Vekili Ömer Ağa Kurt, Genel Sekreteri Attila Saka, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Kubat, Emel Koç, Dilan Gündoğan ve Seymenlerden oluşan heyet ASO başkanı Seyit Ardıç’ı ziyaret etti.

Ankara Kulübü Derneği ile Ankara Sanayi Odası arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi adına yapılan görüşmede, Ankara’ya yapılması gereken yatırımlar, 5-13 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Ankara’nın Başkent oluşunun 100. Yılı etkinlikleri kapsamında işbirliği ve orijinal Ankara türkülerinden oluşan “Geleneksel Ankara Ezgileri” albümü konuları ele alındı.

Başkan Özaslan, Geleneksel Ankara Ezgileri Albümü ve Başkent Ankara Dergisini Seyit Ardıç’a Anlattı

5-13 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan 2. Büyük Ankara Kurultayı hakkında bilgi veren Dr. Metin Özaslan Ankara’nın sanayi anlamında yeterli değeri görmediğini vurguladı.

Özaslan, ”Ankara’nın ekonomik olarak kalkınması,  istihdam yaratması, ekonomik gerilemeyi ve yoksullaşmayı durdurması için sanayi önemlidir ve Ankara sanayisine sahip çıkılmalıdır. Türkiye’nin en iyi üniversiteleri Ankara’da. Birçok gencimiz Ankara’da yaşamak istediği halde iş bulamadığı için mağdur oluyor. Ankara Başkent, Ankara Cumhuriyetin kalbi fakat Ankara’ya hak ettiği değer verilmiyor. Ankara tam anlamıyla sahipsiz bir şehir. Bu bakımdan Ankara’nın Başkent oluşunun 100. yılında birlikte hareket etmek için desteklerinizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Görüşmenin ardından Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç’a “Geleneksel Ankara Ezgileri” albümü ve “Başkent Ankara” dergisini hediye etti.

Hatıra fotoğrafı çekimlerinin ardından ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial