61 Yurt Haber

Vali Ustaoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Ustaoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı
27 Haziran 2023 - 12:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, sosyal medya üzerinden yayımladığı mesaj ile vatandaşların Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Vali Ustaoğlu’nun açıklaması şu şekilde;

Kıymetli Trabzonlu Hemşehrilerim,

​Tüm güzelliklerin bir arada yaşandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleştiği; sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı, dostlukların tazelendiği bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

​Sevgi, kardeşlik ve dayanışma duyguları içinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramımızın, milletimizin yüreğine huzur vereceğine, toplumsal bütünlüğümüzü pekiştireceğine olan inancım tamdır. Bu bayramımızı da mutlu ve huzurlu geçirmek için daha önceden başlattığımız ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma’ kampanyasını aynen tekrarlıyorum. Sizlerden isteğimiz yaklaşan Kurban Bayramı sevincimizi hüzne dönüştürmeyelim.  Sevincimizi, mutluluğumuzu, coşkumuzu birbirimize sarılarak yaşayalım ​

​Bu duygular içerisinde mübarek bayram gününün tüm İslam âlemiyle birlikte bizlerin de beraberliğini ve kardeşliğini pekiştirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerken Kurban Bayramınızı en kalbi hislerimle kutlar, ailelerinizle birlikte sağlık, mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

İsmail USTAOĞLU

Trabzon Valisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial