61 Yurt Haber

ÖZGÜR ARAS YILDIZLAR DÜNYASINI ANLATTI “BENCE GERÇEK STAR KENAN DOĞULU’DUR”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖZGÜR ARAS YILDIZLAR DÜNYASINI ANLATTI “BENCE GERÇEK STAR KENAN DOĞULU’DUR”
16 Mayıs 2023 - 14:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ünlülerin iletişim danışmanı Özgür Aras 30 yıllık kariyerini Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’ye anlattı. Aras Türkiye’nin gösteri dünyasına yön veren isimler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı

30 yıldır şöhretli isimlere iletişim danışmanlığı yapan Özgür Aras, müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiriyor. Şöhretler dünyasının kapalı kutusu Özgür Aras, bugün Hürriyet Gazetesi Cumartesi ekinden Hakan Gence’ye verdiği röportajda yıldızlar dünyasını anlattı.

Çarpıcı açıklamalar yapan Özgür Aras “Ünlüler için hiç kimse vazgeçilmez değildir. Kendini asla vazgeçilmez sanmayacaksın. Benim açımdan en zorlu ve öğretici dönem, Deniz Seki ile geçen 3,5 yıl oldu. Sezen Aksu’yu ayrı bir yere koyarsak, Türkiye’nin en büyük starı Kenan Doğulu’dur” diye konuştu.

“İREM’İNKİ BÜYÜK BAŞARI”

Özgür Aras çalıştığı isimler içinde en büyük başarı hikayesi yazan kişinin, şu anda Spotify’da ilk 100’e 5 şarkı sokan İrem Derici olduğunu düşünüyor. Aras, İrem Derici için “İlk çalışmaya başladığımızda sadece İngilizce şarkılar söyleyen, ‘Türkçe şarkılardan oluşan bir repertuvar nasıl olur, sahnede nasıl karşılanır’ diyen İrem Derici yıllar içinde öyle çok çalıştı ki! Onun formülü sahici olması. Değişmesini hiç istemedik. Hatta o sahiciliği hep destekledik. Ve yeni nesil star olarak adını kalplere yazdırdı” dedi.

Röportajın tamamını Hürriyet Gazetesi Cumartesi ekinde okuyabilirsiniz:

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hurriyet-cumartesi/bu-dag-ne-ruzgarlar-gordu-42266656

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial