61 Yurt Haber

UNIVERSUM GLOBAL İŞVEREN MARKASI AKADEMİSİ 11 NİSAN’DA

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
UNIVERSUM GLOBAL İŞVEREN MARKASI AKADEMİSİ 11 NİSAN’DA
06 Nisan 2023 - 18:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Universum Global İşveren Markası Akademi programı, Evrim Kuran liderliğinde 10. kez başlıyor.

Dünyanın 60’tan fazla ülkesinde faaliyet gösteren Universum Global’in, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği akademi programı 11 Nisan’da Türkiye’de 10. kez düzenlenecek. Universum İşveren Markası Akademisi’nin liderliğini, Evrim Kuran Danışmanlık Kurucusu ve Universum Türkiye Lideri Evrim Kuran yapacak.

Açılış toplantısı yüz yüze gerçekleşecek programı, online platformlarda gerçekleşecek ara dönem webinar’ı ve kapanış toplantısı takip edecek. 10 hafta sürecek program boyunca katılımcılar Universum İşveren Markası Akademisi Kütüphanesi üzerinden program materyallerine erişim olanağına sahip olabilecek. Bu sistem üzerinde çalışarak, ilgili modül altında yer alan dünyanın en iyi uygulamaları, makaleler ve video içeriklere erişebilecek.

Haftalık 4-5 saat zaman ayırarak rahatlıkla tamamlanabilen akademi programı sonunda katılımcılar, seçtikleri modül üzerinden bir proje gerçekleştirerek Universum’un uluslararası mezun ağında yer almaya hak kazanacak ve dünya çapında geçerli Universum Global İşveren Markası Akademisi sertifikası sahibi olacaklar.

Programa daha önceki yıllarında, denetim, hızlı tüketim, perakende, otomotiv, bankacılık, savunma sanayi, ilaç, enerji, e-ticaret ve teknoloji gibi sektörlerin yanı sıra ajanslardan ve eğitim kurumlarından katılımcılar yer aldı.

Kurumsal ve bireysel tüm katılımcılara açık olan Universum İşveren Markası Akademisi programına katılım ve kayıt info@evrimkuran.com adresi üzerinden maille yapılıyor.

Ayrıntılı Bilgi: http://www.evrimkuran.com/

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial