61 Yurt Haber

Tatlıses’e niyet Mahmut Tuncer’e kısmet

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tatlıses’e niyet Mahmut Tuncer’e kısmet
10 Nisan 2023 - 18:07
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ünlü şarkıcı Mahmut Tuncer’in oğlu Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer, AK Parti’den milletvekili adayı oldu. Tuncer, Aydın 5’inci sıradan milletvekili adayı gösterildi. Memleketi Şanlıurfa’dan aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses ise bu olaya çok kızacak görünüyor
Ünlü şarkıcı Mahmut Tuncer’in oğlu Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer, AK Parti’den milletvekili adayı oldu. Tuncer, Aydın 5’inci sıradan milletvekili adayı gösterildi. Memleketi Şanlıurfa’dan aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses’in yakın arkadaşının oğlunun aday gösterilmesine ise çok kızacak yorumları yapıldı.
OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre ünlü şarkıcı Sanatçı Mahmut Tuncer’in oğlu Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer, AK Parti’den milletvekili adayı oldu. Şarkıcının oğlu Tuncer, Aydın 5’inci sıradan milletvekili adayı gösterildi. Oğlunun siyasete atılmasından dolayı çok mutlu olan Mahmut Tuncer, seçim çalışmalarında da oğluna destek verecek.
Tatlıses çok kızacak
Memleketi Şanlıurfa’dan 5. kez aday adayı olan yine hüsrana uğrayan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ise yakın dostunun oğlunun Ak Parti’den listeye girmesine çok kızacak yorumları yapıldı. Ak Partiye ve Cumhurbaşkanına bağlılığını her zaman dile getiren ünlü şarkıcı siyaset arenasında aradığını yine bulamadı diyen sosyal medya kullanıcıları Tatlıses’in şansını bir dahaki seçimlere tekrar kullanması tavsiyelerinde bulundular.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial