61 Yurt Haber

BAHARIN MÜJDECİSİ “İSTANBUL’DA BAHAR” 13 MAYIS’TA BİR KEZ DAHA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAHARIN MÜJDECİSİ “İSTANBUL’DA BAHAR” 13 MAYIS’TA BİR KEZ DAHA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!
10 Nisan 2023 - 17:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park, “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile bu sene de İstanbulluları, iyi dileklerle baharı karşılamaya davet ediyor! Geçtiğimiz yıl binlerce İstanbulluyu bir araya getiren festival, bu sene de dostlarıyla birlikte baharın gelişini kutlamak isteyen herkese eğlenceli bir gün vaat ediyor. Sahnede Altın Gün, BaBa ZuLa ve Kozmonotosman ile “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, yeniden doğacağımız günlerin başlangıç şöleni olacak. 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek festivalin avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

KüçükÇiftlik Park’ın güzel günleri müjdeleyen festivali Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, bu yıl da hayatı umutla karşılamak isteyen İstanbulluları yüzdeyüz müzik, eğlence ve lezzet dolu bir günle buluşturuyor.

“Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, 70’lerin Anadolu rock şarkılarına ve türkülere getirdikleri yorumlarla dünya çapında başarı kazanan Amsterdam çıkışlı Anadolu rock ve psikedelik folk grubu Altın Gün sahnede olacak. Festivalde KüçükÇiftlik Park sahnesini kostümlü, dansözlü eşsiz sahne performansları ve oryantal enstrümanları elektronik/modern seslerle harmanladıkları müzikleriyle dünya festivallerinin de vazgeçilmezleri arasına giren BaBa ZuLa renklendirecek. 70ʼlerde Türkiyeʼde üretilmiş Anadolu-pop ve funk eserlerini elektronik müzikle modernize eden Kozmonotosman ise sahnenin açılışını yapacak.

URU organizasyonuyla 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Bilgi için:            instagram.com/kucukciftlikpark

kucukciftlikpark.com

twitter.com/KucukCiftlik

 KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

URU HAKKINDA:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial