61 Yurt Haber

VATAN SEVERLER PARTİSİ ÇANKAYA İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VATAN SEVERLER PARTİSİ ÇANKAYA İLÇE KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
26 Mart 2023 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vatan Severler Partisi, Ankara’nın Çankaya ilçe kongresini gerçekleştirdi. 26 Mart pazar günü yapılan Çankaya İlçe kongresinde
Başkanlığa Hediye Çalbıyık seçildi.

Vatan Severler Partisi Genel Başkanı Yılmaz Gülümser’in katılımıyla gerçekleşen Kongre, Ankara’nın il Merkez’in binasında Adem Kılınçer Başkanımızın Toplantı Salonunda oldu.
Kongre ye Vatan Severler Partisi teşkilatları ve İl Başkanı Adem Kılınçer ve Genel Başkanı Yılmaz Gülümser ve çok sayıda Partili misafirler katıldı.

Kongre İstiklal Marşı okunmasıyla devam etti daha sonra açılış konuşması yapıldı.”
Çankaya İlçe Başkanı Hediye Çalbıyık Açılış konuşmasın da şu ifadelere yer verdi;

Sayın Divan Başkanı ve Değerli Dava Arkadaşlarım,

Muhterem Misafirler.
Değerli Basınımız mensuplarımız.
Hepinizi en içten duygularımla,
Sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Hepiniz hoşgeldiniz.

Başta olarak Türkiye Cumhuriyetimizin genelinde doğal afetler nedeniyle depremler Sel felaketi sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar. kalanlarımıza sabırlar diliyorum.

Çankaya ilçe Başkanı olarak Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimizin genelinde ve yurt dışında yaşayan Aziz Türk Milletimiz ile Atatürk ilkelerine bağlı olarak ilerleyeceğiz.
Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser bizlere vermiş olduğu bu önemli göreve layık gördüğü için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum. Bizler de görevimiz başında Türk topraklarımızın bölünmez bütünlüğü Yüce Türk Devletimizin Sonsuz bekası Aziz Türk Milletimizin huzuru refahı barışı sağlamak amacıyla Ankara Çankaya’ya güzel hizmetler yapmak için Aziz Türk Milletimizi ile birlikte Ankara Çankaya İlçe teşkilatlarımızda ki bütün değerli kardeşlerimizle durmadan ilerleyeceğiz.dedi.
Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser Parti teşkilatlarını tebrikler ediyorum. Başarılarının artarak devamını diliyorum. ifadelerini kullandı.

Genel Başkanı Yılmaz Gülümser.
Şunları söyledi.

Başta olarak Depremzedelere ve sel felaketi sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Vatan Severler Partisi Ankara Çankaya ilçe Başkanı Hediye Çalbıyık seçim Kongremizi bugün gerçekleştirdiğimiz için büyük bir gurur duyuyoruz. tebrikler ediyoruz. Başarılarının artarak devamını diliyoruz. Ankara’nın Çankaya ilçesini iyi günde kötü gündemde her şartta da birlik beraberlik içerisinde hareket ediyor olacağız. Bizlerde çok net olarak ifade ediyorum ki bu acılarımızdan dersler alarak kalıcı çözümler üretmeye devam ediyor olacağız.dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial