61 Yurt Haber

                                     Aynur ÖZDEMİR         28. Dönem Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
                                     Aynur ÖZDEMİR         28. Dönem Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı
18 Mart 2023 - 17:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Değerli Basın Mensupları

Çok kıymetli dava arkadaşlarım hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Kuruluşunda Kadın Kolları İl Başkanı olarak görev yapmaktan büyük onur duyduğum Trabzon Ak Parti’den bugün milletvekili aday adaylığı için başvurumu yaptım. Türkiye’de 21 yılda her alanda büyük atılımlar gerçekleştiren Ak Parti, bu dönemde de inşallah Sn. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye Yüzyılını başlatacaktır.

Bizler, Ak Partinin kurulduğu dönemdeki dava şuuru ve misyonu ile yeniden ve kararlılıkla sahada olmaya devam edeceğiz. Böyle kutsal bir davanın kazanımlarını daha ileri bir seviyeye çıkarmak ve milletimize hizmet etmek için buradayız.

Ülkemiz son dönemlerde çok zorlu süreçlerden geçmektedir. Asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş depremi, milletimizin bağrında derin yaralar açmıştır. Bu ve önceki gün yaşanılan sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara ise acil şifalar diliyorum.

Bu zor günlerde milletimizin yanında ve hizmetinde olmaya gayret gösterdik. Bu yaralar sarılıncaya kadar da her daim milletimizle el ele, gönül gönüle olmaya devam edeceğiz.

Bugün, Türkiye Yüzyılında milletime hizmet etmek adına, benim için önemli bir anlam ifade eden, hayatımda bir dönüm noktası olan 28 Şubat Post Modern Darbesi ile yaşadığım başörtüsü mağduriyetinden dolayı, özellikle 28. Dönem Ak Parti Milletvekili aday adayı olarak başvurumu yapmış bulunmaktayım.

Sn. Cumhurbaşkanımızın başlattığı 2023 Türkiye Yüzyılı vizyonunun vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Ve bu dönemde milletvekili aday adayı olan tüm dava arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Her birinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımı sunuyorum

DURMAK YOK YOLA DEVAM..

Aynur ÖZDEMİR

28. Dönem Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial