61 Yurt Haber

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER DEPREM ZEDELERİN BAŞISAĞOLSUN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER DEPREM ZEDELERİN BAŞISAĞOLSUN
18 Şubat 2023 - 13:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER DEPREM ZEDELERİN BAŞISAĞOLSUN.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Sayın Yılmaz Gülümser basın yaptı şu ifadelere yer verdi.

Türkiye Cumhuriyetimizin 10 ilinde 15 milyon vatandaşımızın olumsuz yönde etkileyen depremler meydana geldi.
Öncelikle
Acımız tarif edilemez derecede büyüktür.
Türk Milletimizin başısağolsun diyoruz.

Meydana gelen deprem sonrasında yıkılan ve hasar gören binalarımızın tespitinden sonra Aziz Türk Milletimiz için yaşam sürecinde olumsuz yönde etkilenmemesi için gerekli yaşamsal kurulların sağlanması gerekmektedir.

Deprem anı sonrasında Aziz Türk Milletimiz hemen duyarlılık gösterip hiç bir ayırım gözetmeksizin bölgeye yardıma koşması Aziz Türk Milletimizin köklü kardeşlik bağımızdan gelmektedir

Bu süreç içerisinde Yüce Türk Devletimizin yöneticileri afet Yönetimi Başkanlığı idaresinde ki resmi kurumlarımızın da aynı sürede yardımlarını göndermesi gecikmiş olduğunu maalesef ki üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız ve görmekteyiz.

Türkiye Cumhuriyetimizin genelinde deprem bölgesinde bulunan bütün illerimizde olası beklenen depremlere karşı önlemlerin çok çok önceden alınması gerekiyor olsa da önlemlerimiz maalesef ki hiç alınmamıştı.

Şimdi elbette ki yaralarımızın sarılma zamanıdır birlikte ayağa kalkma zamanıdır. eksiklerimizi yerine koyma zamanıdır.

Ama.
Deprem yangın sel ve afetler konusunda Yetkililerin de sisteminde mutlaka kalıcı çözüm arayışında olarak gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser olarak Vatan Severler Partisi bütün teşkilatlarımızla bizler aksayan sürecin de iyileştirilmiş olan etkenlerin de sonuna kadar takipçisi mutlaka olacağız diyerek sözlerine devam etti.

Deprem de hayatını kaybeden Vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.Yaralı Vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Geride kalan Vatandaşlarımıza da sabırlar diliyorum.

Önceliğimiz Türkiye Cumhuriyetimiz’dir
diyerek sözlerini tamamladı.

Bizler de Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Sayın Yılmaz Gülümser ve parti teşkilatlarını Türk halkımızın yanında Devletimizin yanında oldukları için teşekkürler ediyoruz. Başarılarının artarak devamını diliyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial