61 Yurt Haber

Mustafa Yılmaz 1 Ayda 16 Şarkısı İle Youtube’da Rekor Kırdı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mustafa Yılmaz 1 Ayda 16 Şarkısı İle Youtube’da Rekor Kırdı
03 Temmuz 2024 - 1:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

16 farklı soundla 16 farklı duyguyu şarkılarında sevenleri ile paylaştı.

Her şarkısını ilmek ilmek kendisi işleyen Yılmaz, söz yazarlığı, bestecilik ve aranjörlük yeteneğini bu projesinde de konuşturdu.

16 şarkısının üç tanesi  (Benim Burda Ne İşim Var , Nereye Baksam ve Bu Kalp Sensiz Ölmez)  İsimli eserlerine  Ulaş Zeybek yönetmenliğinde klipler çekilerek Youtube kanalında yayınlandı.

Bu  16 şarkının her birini ( birkaç tanesi farklı versiyonlarla ) olmak üzere  her yaşta müziksever ve dinleyicileri için ayrı ayrı düşünüp ve her kesime farklı tarzlar ile söz yazıp,besteleyip, aranjelerini yaparak, tüm dijital platformlarda yayınlamıştır ve bunları 1 ay içerisinde yaparak sadece Türkiye’ de değil, tüm Dünya’da bir ilk’e imza atmıştır.

Üretmekte sınır tanımayan ve koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Mustafa Yılmaz, çok yakın zamanda yeni şarkılarının müjdesini de daha şimdiden verdi.

Yılmaz ” Benim burada ne işim var, Nereye Baksam , Bu Kalp Sensiz Ölmez  ve Reset Attım” şarkılarını da yaşamış olduğu bir olaydan sonra esinlenerek besteledi.

MUSTAFA YILMAZ KİMDİR?

Müzik sektörüne uzun yıllar emek veren Mustafa Yılmaz, bir dönem yaşadığı yurtdışında caz ve blues tarzını kendi eserlerine başarıyla uyarlamış müzisyendir.Müziğin evrenselliği ilkesinin en güzel örneklerini şarkılarıyla duyuran sanatçımız, bir şarkıyı bir kaç farklı soundla sunabilen ,müzikal vizyonunun büyüklüğünü şarkılarıyla dinletebiliyor.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=nvwG-k2_e8g

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial