61 Yurt Haber

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ ROL MODELLERİNİ SEÇTİLER

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ ROL MODELLERİNİ SEÇTİLER
16 Haziran 2024 - 19:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özel bir üniversite tarafından seçilen gençlerin rol modelleri bayram öncesinde sahiplerini buldu. Pek çok dalda verilen ödüllerde öğrencilere meslekleri, geleceğe katkıları ve başarı hikayeleri ile yol gösteren rol modeller öğrenciler tarafından belirlendi. Düzenlenen ödül töreninde; Oyuncu Tamer Levent, Ressam İsmail Acar, Keman sanatçısı Canan Anderson,89 yaşındaki yazar Gülten Dayıoğlu ve Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç rol model olarak ödüllerini aldı.

Ardahan’dan Amerika’ya uzanan bir başarı hikayesi ile Erbakan Malkoç’un konuşması geceye damga vurdu

 Ödülünü alırken konuşan Erbakan Malkoç, “Bizimkisi zorlu bir yolculuk, ciddi bir mücadele. Dünyada bir şey olmak çok zor. O da rol model olmak” dedi.

800 yakın üniversite konferansı veren Malkoç kendini yüksek ilkokul mezunu olarak tanımladı. Malkoç, son 20 yılda Türkiye’nin  çok büyük holdinglerinde üst düzey beyaz yaka yöneticilere eğitimler verdiğini ve hayatını üniversite gençliğini adadığını belirtti.

Yeni öğretim yılında devlet üniversiteleri ile ve teknik liselerle anlaşmalar  yapacağını ve birçok mezun üniversite öğrencisine iş olanağı sunucağının müjdesini verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial