61 Yurt Haber

Ünlü Şarkıcı Canlı Yayında Bayıldı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ünlü Şarkıcı Canlı Yayında Bayıldı
30 Mayıs 2024 - 4:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde yumruklu saldırıya uğrayan ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, canlı yayında baygınlık geçirerek yere yığıldı.

Geçtiğimiz günlerde darp edilen ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, dün gece MüzikOnair Magazin’de Sevtap Gül ve Özcan Beylan’ın canlı yayın konuğu oldu. Instagram yayında yaşadığı yumruklu saldırıyı anlatan ve sürekli baş dönmesi yaşadığını dile getiren Onur Akay, canlı yayın esnasında bayıldı. Program sunucuları ise ne yapacaklarını bilemedi. Ünlü sanatçının ev adresini de bilmeyen sunucular, izleyiciler arasında Onur Akay’ın ailesini tanıyanların olup olmadığını öğrenmeye çalıştılar. Daha sonra Akay’ın yakın dostu gazeteci Bilal Özcan’ı aramayı düşünen sunucular, Özcan’ın telefonunu bulamayınca sosyal medyadan mesaj gönderdiler. İki sunucu hem sosyal medyadan yardım istedi hem de 112 acil çağrı merkezini aradı.

Akay’ın canlı yayın yaptığı odanın kilitli olması nedeniyle ailesi tarafından sürekli kapıya vurulunca, Akay kendine geldi ve kapıyı açtı. Annesi ve kardeşinin de korku dolu anlar yaşadığı olay sonrası ünlü şarkıcı hastaneye kaldırıldı. Gözetim altında tutulan Onur Akay’ın tansiyon yükselmesi nedeni ile baygınlık geçirdiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial