61 Yurt Haber

Kadın erkek ilişkisi, etkili imaj, etkileme sanatı, ikna taktikleri…  

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kadın erkek ilişkisi, etkili imaj, etkileme sanatı, ikna taktikleri…  
16 Aralık 2023 - 23:07
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’de çok az kişinin sahip olduğu “scotland lady” ünvanına sahip, zarafet, imaj ve iletişim uzmanı olarak da tanınan oyuncu Ayça Kuru “Konuş Benimle” adlı ikinci kitabını Alfa Yayınları’ndan piyasaya çıkarttı. Daha önce “Zerafet Değil Zarafet” adlı kitabın yazarı da olan Ayça Kuru, pek çok kişi ve kuruluşa verdiği eğitimler ile tanınıyor.

İmaj ve Zarafet alanlarında özel ve kamu kurumlarından birçok üst düzey yöneticiye ve tanınmış sanatçılara eğitimler veren, aynı zamanda TV ekranlarında izlenen dizi filmlere de danışmanlık yapan Ayça Kuru iki yüz yirmi dört sayfadan oluşan son kitabında da oldukça iddialı. Kişisel gelişim alanında yazdığı “Konuş Benimle” adlı kitabı hakkında konuşan Ayça Kuru “Kadın erkek ilişkisi, etkili imaj, etkileme sanatı ikna taktiklerini içinde bulunduran Aydın Serdar Kuru desteğiyle yazdığım ikinci kitabım yediden 70’e tüm kadın ve erkeğe dokunan bir kitap oldu. Eğer hayatınızda bir yer edinmek istiyor, insanları etkilemek istiyorsanız özel hayatınızda ve iş hayatınızda başarı edinmek istiyorsanız okumanız gereken bir kitap” diyor.

Kitabın arka kapağına not düşen kitap editörü ise kitabı şöyle tanımlıyor “Konuş Benimle, ince elenip sık dokunan bir emeğin ve yılların getirdiği engin tecrübenin doğal bir ürünüdür. İçerdiği zengin örnekler ve pratik ipuçları eşliğinde, her seviyeden konuşmacıya yol gösterecek bir başucu kitabıdır. Konuş Benimle, zengin örnekler, açıklayıcı fotoğraflar, pratik ipuçları ve interaktif egzersizleriyle her seviyeden konuşmacıya rehberlik ederek hem profesyonel hem de kişisel yaşamda başarıya giden yolun önünü açacaktır. Unutmayın, diliniz, düşüncelerinizin penceresidir; ne kadar açık ve net ise, o kadar anlaşılırsınız” diyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial