61 Yurt Haber

İletişim dünyasının duayeni Salim Kadıbeşegil, “İletişimcilerin 2024 gündemi iklim krizi olacak”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İletişim dünyasının duayeni Salim Kadıbeşegil, “İletişimcilerin 2024 gündemi iklim krizi olacak”
22 Aralık 2023 - 15:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İletişim dünyasının duayen ismi Salim Kadıbeşegil, “Gelmez Yola Gidiyoruz” adlı son kitabını, D&R Galataport mağazasında TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) üyeleri için imzaladı. İmza seramonisi sonrası sektör profesyonellerinin, akademisyenlerin ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen söyleşide Kadıbeşegil, “İklim krizi, önümüzdeki yıl ister istemez tüm iletişimcilerin gündeminde en üst sıralarda yer alacak.” dedi.

Türkiye’nin en büyük kitap platformu D&R, yazar ve okur buluşmalarının bir yenisini daha iletişim sektörünün duayeni Salim Kadıbeşegil ile gerçekleştirdi. Kurumsal İtibar Yönetimi kavramının ülkemizde tanınmasına öncülük eden Salim Kadıbeşegil, TÜHİD üyesi akademisyenler ve meslek profesyonelleri ile ülkenin önde gelen üniversitelerinden katılan geleceğin iletişimcileri için son kitabı “Gelmez Yola Gidiyoruz”u imzaladı. İmza sonrası soruları cevaplayan Kadıbeşegil, 2024 yılında iletişim sektörünü nelerin beklediğine dair değerlendirmelerde bulundu.

“Hesap verebilirlik 2024’ün iletişim trendi olacak”

Önümüzdeki yılın iletişim trendleri ne olacak sorusuna Kadıbeşegil; “Hesap verebilirlik kavramı önümüzdeki senenin iletişim trendi olacak. Toplum; şirketlerden, kamudan ve iş dünyasından yaptıkları işlerin hesap verebilirliğini talep etme noktasında daha yüksek sesle konuşmaya başlayacak. Bununla birlikte; daha şeffaf, sorumlu ve adil olma meselesiyle ilgili kurum ve kuruluşların ne yaptığına odaklanılacak.” cevabını verdi.

“İklim krizi ister istemez gündemin en üst sıralarında yer alacak”

Sürdürülebilir bir dünya için çözüm ve eylemlerin önümüzdeki seneyi domine edeceğini belirten Kadıbeşegil, “2024’te iklim krizi ister istemez gündemin en üst sırasında yer alacak.  Bununla ilgili tüm konularda toplumun farkındalığının artırılması, evde başlayan sorumluluklarımızı algılayacağımız bir iletişim yönetiminin kaçarı yok. Dolayısıyla, başta bireysel olmak üzere toplumca, önlemlerle, ‘acaba iklim krizi ile ilgili ne kadar çözüm ortağı olabiliriz’ odaklı çeşitli çalışmalar yapılacak, yapılmalı.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Copyright © 2021 | Bu Site ALİ RIZA EROĞLU Tarafından Hazırlanmıştır.

googleplay
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial